tere! paluks head nõu... kuhu minna

Nimelt plaanime mai kuus minna pulmareisile.. aga kuna pole kuskil käinud peale läti ja soome siis väga raske on valida sihtkohta..

palun teadjatel anda informatsiooni .. muidu lähen siin otsimisest täitsa lolliks.. soov oleks minna kuskile soojale maale.. mitte pilvelõhkujate vahele vaid just kuskile motelli või ranna äärsesse hostelisse või apartmenti...mõne kuni mõnekümne km kaugusel suuremast linnast... veel sooviks teada millistes soojades maades on kallis elada ja kus samaväärne eestiga või odavam? hinnaklassist niipalju et sõidu ja hotelli peale võimalik välja käia ca10 tuh nägu.

suur tänu info eest...

m.

Mais vist on juba kõik ära õitsenud aga esimest korda minejale peaks kreeta väga mokka mööda olema. Samas on muidugi raske, teiste reisieelistusi arvata, mis võiks neile meeldida. kui ise peaks minema, siis raudne valik oleks GranCanaria, seal on mõllu ja päikest ja vahtimist ka.

mõtlesin ka aga samas iga teine eestlane just seal käibki.. ja kas seal mitte ei ole kallis kõik? jama küll kui midagi omale lubada ei saa..

Saarteriik Malediivid (vist kirjutatakse ka Maldiivid)

Loe siit: http://www.trip.ee/taxonomy/term/577

Sa ikka lugesid kui palju noorpaar raha kulutada on planeerinud? Pulmareisiks ei viitsiks küll mingit omalkäel seiklemist soovitada. Pulmareis võiks ikka vähe nooblim olla, kus kõik ette ja taha ära tehakse.

Ja jutupõhjal ei ole eriti kallimaks läinud, siuke suts kallim ikka kui siin aga ei midagi hullu. Pane oma küsimus Kanaaride alla.

rõõm teatada et ei peagi pulmareisi valima.. kukkus otse sülle.. võitsime kampaanias!!! rhodosele