Tervisekindlustus pikemat sorti India reisile

Kas kellelgi on jagada kogemusi tervisekindlustusega pikemate reiside jaoks? Milllist kindlustusfirmat kasutada? Rõhk on odavusel, aga võiks ju samal ajal usaldatav ka olla:)

Vajan reisikindlustust kuueks kuuks Indiasse. Soodne oleks võtta aastane reisikindlustus, aga sellistel (näiteks SEB krediitkaardi pakkumine) on tingimustes klausel, et reis ei saa olla pikem kui kolm kuud.

Kui sellest teemast on siin kuskil juba juttu olnud, siis juhatage palun õigesse kohta:) Aitäh!

Minul oli sõlmitud pikaajalisel reisil kindlustus Salvaga. Ilmselt pole Eesti kõige odavam pakkuja, kuid reisi vältel said kõik ette tulnud probleemid nendega sujuvalt ja kiirelt lahendatud. Hetkel on ühe rahvusvahelise pakkuja kindlustus ja juba makstud haiglakulude tagasi nõudmine võrreldes Salvaga on paras peavalu.

Kui pikka aega ra oled, siis kindlustus pole kindlasti koht, kus tasuks kokku hoida. Ise olen kaks korda Indias saanud põris korraliku haiguse, mis m6lemal korral on vajanud haiglaravi. Mitte, et ma hirmutada tahaks, kuid lihtsalt jagan omapoolseid kogemusi ja kahjuks Indias kogevad paljud reisijad tevisehädasid.

Eelmine aasta reisides võtsime sellisest firmast nagu WorldWide Travel, kus nad vahendasid Salva kindlustust oluliselt soodsamatel tingimustel kui Salva meile pakkus. E-maili punktide järgi kinnitas ta mulle ära kõik võimalikud kindlustuseriskid (et pärast saaks tõestada) ning pakkumine tehti suht kiiresti.

Seega- kindlustuse pealt kokku hoida pole kindlasti mõtet, aga proovi ka vahendajaid sest neil on vahel mingid enda diilid firmadega.