Tervitus ja head uut!

Lend Ryanairiga Tallinn-Oslo-Malaga. Oslos (RYGGE) jääb ümberistumiseks 45 minutit kui Tallinna lend ei hiline. Kas jõuan Malaga lennule või ei tasu riskida?

Pagasit pole, käed taskus ja vile suul.

0
0

Aitäh, sullegi!

1
0

Ma tervitan ka!

0
0

Igaks juhuks võiks mingi plaan B olemas olla. Ei saa suuri üldistusi teha, olen 4 korda Ryanairiga lennanud. Neist ainult üks lend hilines ja fanfaari ei mängitud: see oli juhtumisi just detsembris Oslosse. Lennati mingi tehnilise probleemi uurimise tõttu pool tundi hiljem välja ja kohale jõuti 15 minutilise hilinemisega. Umbes 10 minutit läks ka kontrollis, sest 3 kg käsipagasiga reisija Ida-Euroopast tundus neile äärmiselt kahtlane ja kott tuli läbi puistata. Kuna transfeeriala seal ei ole, pead teisele lennule ka uuesti turvaväravast läbi minema.

0
0

See on igaljuhul loterii ja keegi ei tea õiget vastust enne, kui su väljalend Tallinnast toimunud on. Läheb nii või naa. Rygge ise on nii väike, et seal sul ümberistumiseks aega ei kulu, kui just miski mega mass turvaväravates läbilaskmist ei oota.

0
0

Oleksingi tänulik, kui keegi kes just Tallinnast Ryggesse lennanud kirjutaks kui täpne see väljalend ja saabumine Ryggesse oli. Paar viimast korda on lend Talinast 5 min varem väljunud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased