Thorn Three kustutab arhiive?

Kui kaua Lonely Planet Thorn Three oma postitusi alles hoiab? Mäletan et alles hiljuti, vaevalt kuu tagasi leidsin paar väga vajalikku postitust, nüüd ei anna search enam midagi kätte.
Thorn Three'sse on meeletu kogus "kollektiivset teadvust" maetud, väga palju küsimusi kordub, väga kahju et seda ei ära ei kasutata. Google suudab Usenet'i arhiveerida küll...

Minuteada hoiavad nad alles mingi arv postitusi per foorum. Ja see arv on administraatorite poolt per foorum konfigureeritav. Samuti on foorumitel vist peal mingi postituste vanuse piirang, aga kuidas see interakteerub arvupiiranguga, seda ma ei tea. Selge on see, et paljudel foorumitel seal on postituste arv päevas meeletu ja ThornTree pundi eelarve LP siseselt tundub üpris pisike olema...

Jajah, see on LP TT-s aktuaalne teema tõesti. Nagu Ahti kirjutas, on aktiivsete teemade arv moderaatorite poolt korrigeeritav. Tavaliselt kaob teema nädala-paariga, aga see sõltub loomulikult konkreetsest branchist ja selle moderaatorist. Mõned "megateemad", millele pidevalt juurde kirjutatakse, võivad püsida ka kauem. Sel juhul on nad branchi lõpus.

Aga jah, kahju on tõesti, et palju asjalikku teksti lihtsalt kaduma läheb. Praegu on nii, et kui näed midagi sellist, mis sind potentsiaalselt kunagi huvitama võiks hakata, kopeeri see kohe enda jaoks kuskile ümber (wordi näiteks). Ise teen nii ja nagu TT-st lugenud olen, paljud teisedki. Ausalt öeldes aeg-ajalt isegi imestan, kui palju väärt kraami on kogunenud. Olen mõelnud, et võiks ühte-teist näiteks Reisipisikus lausa välja riputada. Ei tea, kuidas see legaalsuse seisukohast välja paistab?