Viimased kommentaarid

Kogu Paraty - Trinidade vahele jääv poolsaar on väga ilus.

Postitas iMarek https://trip.ee/user/7296717

Kuna Surmaorus on tavaliselt äärmiselt kuum ja paljudel autodel (loe kehvematel ja päevinäinud rendikatel) võib jahutusvedelik keema minna või radiaatorist alaneda siis selliste märkidega märgistatud kohtadest saad soetada jahutusvedelikku.

@Reaper

Ei näe külastatud riike -- jah, selle toome tagasi.

Ei saa kommenteerida artikleid -- Hmm, peaks saama. Oled ikka sisse loginud?

Aga vanemaid (oma) postitusi ikka ei näe, neid pean google abiga leidma! Mingi "järgmine lehekülg" variant võiks seal olla -- Tuleb mingi hetk, tehniliselt mitte nii lihtne.

JA täna saan pidevalt tühja lehe veateatega: "Whoops, looks like something went wrong." -- loodetavasti korras

Väidetavalt on see Chrome bug parandatud, aga iseasi kui kaua läheb aega et see kõikidesse Androididesse jõuaks.

Me saime 2 aastat tagasi 30 päeva. Rohkem polnud vaja aga neid visarunnereid ikka jagus, kes bussiga Trangist Malaisia piiril käisid.

@tsheburashka Saada telefonirõngaste pilt kristjan.jansen@gmail.com. Aitäh!

@sebin Jah, see on teada viga

@Travellers Äkki täpsustad: mis on segane?

@ruudolf Ajutiselt ei saa me saata kirju @hot.ee aadressidele, loodame seda varsti jälle teha.

@wow - saad mingi screenshoti saata: mis see ebanormaalne pilt on? Mis brauser sul on? Chromega nagu ok.

@janek432 Jah, kaardipilt päises on liiga suur

@vatse Jah, see lingivärk on teda. Halle tahaks tuunida küll.

@joosep Valdkonnad saavad korda

@ruudolf S6numid ei tule: veider, tuleb kontrollida. Ei ole uuendustega seotud.

Mõned täiendused:

  • Teema alustamise nupud on tagasi :)
  • "Mine viimase kommentaari juurde" link on tagasi

Foorumi otsinguaken:

Asi selles et "peitsin" nii foorumis kui esilehel otsinguvälja sinna ülamenüüsse luubi taha. Oma varasema suure otsiaknaga me petsime kasutaja ootusi: me tegelikult ei suutnud mõistlikke otsingtulemusi näidata ja parim mis me hetkel teha saame on suunata kasutajaid sihtkoha- ja teemafiltri juurde. Kui otsing paraneb, siis toome ta taas suuremalt välja või teeme mingi kombinatsiooni vabatekstiotsingust ja filtritest vms.

Jah, nii see on, kõik lingid üleval. Nad võiks paremini silma paista, sama käib pöialde kohta.

Pluscar - hea kogemus 2016 ja odavam kui suured brändid. Tundus et räägivad keeli ka. Eestist eeltellimine on lihtne, maksad alles kontoris kohale jõudes.

Samas, nende kindlustuses pole kaetud teistele saartele sõitu (Lanzarotelt on Fuerteventurale üsna vähe maad). Võid muidugi "illegaalselt" minna, keegi praamisabas midagi ei kontrolli aga aga siis vastutad ise. Mul ei pidand närvid vastu ja andsin Lanzarotel Pluscari tagasi ja võtsin Fuerte jaoks kallimast Cicarist uue auto. On ka variant sõita ilma autota üle ning teisel pool auto võtta. Kui sa Fuertele ei lähe siis pole muidugi sellel susserdamisel mõtet, võta Pluscar.

Soovitan ka harjutada käsipiduriga kohaltminekut, mägedes kulub ära, eriti pisikestes külades, kui kirikuplatsid võivad täis olla ja parkida saad vaid kuskile kaldpinnale. Autot iga hinna eesti kuskile 10cm vahedesse toppida pole mõtet, pigem sõida edasi ja kõnni tagasi :)

Kas sul rendilepingu peal abinumbrit pole?

"En avril aqua mil" on ütlus Portugali kevade kohta

Tahaks uuesti Madagaskarile tagasi, varsti saab 20 aastat :)

Trippile:

"Uusi küsijaid, vastajaid, lugejaid, vaatenurki ja melu." -- väga nōus, ilma pulbitseva kogukonnata on oht lihtsalt reklaamtulbaks muutuda.

Keelenatslus -- kas see on ikka teema, ei mäleta juba aastaid "Trip.ee parandas kirjavigu..." jalust postituste juures.

Kaupol on õigus, aga Laravelis polegi niiväga probleem, seal arendada on endiselt efektiivsem kui Drupalis. Pigem häda selles et arendusmeeskonnas pole kedagi, kes saaks tööd täie rauaga teha. Uuel aasta prioriteedid paremini paika, muud polegi.

Vabandused. Oleme palli maha pillanud, kuid töö käib taas, uuendused tulevad järg-järgult aasta algusest.

"Ennem tuli sõnumi puhul teade meilile, enam seda pole?"" -- Meil on suurem jama meilidega, otsime lahendust, saab korda.

"Sisse logides viskab esilehele, mitte sinna, kus enne logimist olid" -- Jep, see oli mugav. See tuleb tagasi, aga tehniliselt on seal üks väike kuid keeruline nõks ja seepärast ei saa seda kohe teha.

"Kursoriga teema kohale minnes ei näe enam, millest teemas juttu. Paljud pealkirjad on liiga mittemidagiütlevad, et niisama huvi pärast lahti klikkida" -- Tahaks selle tagasi tuua, aga kuidagi paremini, see vana "kollane kast" ei toiminud eriti hästi pikemate lausete puhul ning tehniliselt tegid need eelvaated lehekülje hästi mahukaks.

"foorumi teemade kuvamine: nagu oleks kahekaupa grupeeritud, iga kahe teema järel on joon vahel" -- me pole rahul ei foorumi ei esiküljega, siin tuleb kindlasti korralikult muutusi teha.

"enam ei näe, kus teemas on uusi/lugemata postitusi" -- nagu ennist lubatud, tuleb see tagasi.

"kõik on maru suur" / "kohe esilehel nägid ära, millistes teemades on uusi postitusi, kerisid lehe alla ning nägid kohe ka kõik ostu-müügi, reisikaaslaste ning vaba teema postitused ära, samuti lennupakkumise" -- osaliselt on see loetavuse huvides, osaliselt me laiutame liiga palju, otsime kompromissi.

"Ja uus kirju mummuline logo ei ole ka minu maitse :)". -- Ehk meeldib see logo rohkem siis, kui ta kunagi ellu ärkab :)

Hei,

FB kontoga sidumine: jep, see on plaanis, natuke raskeks teeb asja see et kasutaja e-mail FBs ja tripis ei pruugi sama olla, aga muud "ühist" neil kontodel ei ole.

Dislike: see oli esialgu ka vanas tripis, siis võtsime selle ära (teemad kippusid liialt "punaseks" minema), nüüd proovisime tagasi tuua. Vaatame, kui palju seda kasutatakse ning siis otsustame mis edasi.

Pooliku ja katkise versiooni ülespanemine: nagu öeldud, läksime teadliku riski peale välja -- tripi uuendus oli nii palju veninud, et väljatulemise järjekordne edasiükkamine ei oleks enam suuremat kvaliteedihüpet andnud. Soojas tagalas ei kipu nii hoolega vigu parandama kui otse turmtule all.

Oleme iga kommentaari kirja pannud, prioritiseerinud ning tegutseme parandamise kallal. Osad asjad on suuremad ettevõtmised, osad kiired parandused, kuid igal juhul töö käib.