Tingimused Mauritiusele sisenemiseks 2022

Tere, reisihuvilised!

Küsiksin oma kogemust neilt, kes just Mauritiuselt tagasi tulnud/just minemas. 

1. Riiki sisenemise tingimuseks on täielik vaktsineeritus. Kas piisab kui vaktsineerimisest on möödas rohkem kui 6 kuud aga vähem kui 9 kuud? Kas teie lugesite kusagilt välja kui kaua nende jaoks Covid pass kehtib?

2. Küsimus puudutab kindlustust.

It is mandatory to arrange COVID-19 insurance health cover (Mauritian citizens, resident permit holders and occupational permit holders are exempted)

Kas piisab ingl.k tõlgitud krediitkaardi kindlustusest, mis ütleb:

Kui teie jääte haigeks Covidisse reisi ajal, siis peab kontrollima nakatamisnäitajat selles riigis, vastavalt sellele kaitse võib puududa, kui nakatamisnäitaja on kõrgem kui 100 juhtumit 100 000 elanikke kohta.

Kas selline tingimus kvalifitseerub covid kindlustuse alla? Või pidite tegema veel mingi eraldi kindlustuse?

Aitäh nõuannete eest!

Kui kindlustuses on selline punkt, siis on minu arust asi üsna riskile minek. Kui Mauritiuse number on riiki sisenedes 101, siis kindlustus enam ei kehti. Ja 101 on omikroni maailmas olematu number. Samas pole ma kindel, kas keegi kindlustusega põhjalikult tutvuma hakka piiril. Selgelt peab näha olema inglise keeles see, et on olemas covid kate.

Vaktsineerimisel hetkel piirangut ei ole. Kui vaktsineerimise tõend kehtib Eestis, siis kehtib seal ka.

0
0

Vaktsiinipassil tähtaega hetkel pole jah, aga Mauritiuse nakatumisnäitaja on hetkel kindlasti sellest lubatust suurem - kiire arvutuse tulemusel tuhande ringis.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased