Transfeer Antalyast Alanyasse.

Tere! Lennuk jõuab Antalyasse öösel 02.30. Kuidas pääseb edasi Alanyasse? Takso? Umbes kui palju maksab? Kas õnnestub mõne transfeeri bussi peale end sokutada?

Näiteks www.suntransfers.com pakub jagatud transfeere. Kohe sõitma ei saa hakata nagu taksoga, aga vastavalt hinnale tunni või poole jooksul läheb sõiduks ja viiakse koos võimalike peatustega kohale. Kui öösel palju soovijaid ei ole, siis võib sõiduks minna ka kiiremini.

2
0

kohapeal, lennujaamas ,mingi bussi peale sokutada end ei saa kuidagi,neil seal oma maffia seadused. Telli 724transfer naiteks,soit maksab 12 euri lennujaamast Alanya,aga soiduaeg on umbes 2,5-3,5 tundi....oleneb kuhu soidad ja mis järjekorras sind maha pannakse ,bussikeses vist 12 kohta...Kui tellid era transfeeri....maksad 60-70 euri,see eest soidad ainult 1,5 tundi...Kohapeal,lennujaamas,takso vottes maksad 100 euri....

3
0

www.724transfer.com,olen kasutanud üle kümmne aasta neid,töötavad täpselt,lennuvälja väljapääsu juures on sul vastas,hetkel maksab Antalya-Alanya 14 euri ,peab ostma kaks päeva ette nende kodulehelt,vähema ajaga vaja telefoni teel kokku leppida transfer.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased