Transfeer Barcelona lennujaamast.

Tere! Kas keegi on kasutanud Barcelona lennujaamast kuurortitesse sõitmiseks Shuttledirect või From2 bussi teenuseid? Gironast oleme nendega kordi Costa Bravale sõitnud, aga Sinna lennuväljale me enam ei lenda.

Nüüd siis saab meilt Barcelonasse ja see lennujaam on täitsa võõras. Kas lennujaamas ootab inimene plakatiga bussile minejaid, kas transferi bussid seisavad samuti tavalises bussipeatuses, kas erinevatel terminalidel on erinevad bussipeatused ja kui keeruline on välja bussipeatusesse jõudmine?

Minek siis Costa Doradase

Tundub, et keegi pole Barcelona lennujaamast Costa Dorada kanti hotelli jõudmiseks transfeerbusse kasutanud. Mis moel te lennujaamast nt Salousse jõuate ja öösel tagasi Barcelona lennujaama, kui seltskonnas pole ühtegi isendit, kes autot juhiks?

0
0

Olen kasutanud selle firma bussi https://www.busplana.com/en/transfers. Saab ilusti öösel Salou-st tagasi varasele Ryanairi lennule.

1
0

Bussiga läksime lennujaamast Salousse. Sõidugraafikud leiab siit, aga ilmselt see ei ole ainuke võimalus.
https://empresaplana.cat/descargas

Öise sõidu kohta ei oska kommenteerida. Kui muud üle ei jää, siis lmselt väga hea raha eest takso ikka saab.

1
0

Mina lähen oktoobris Salou´sse reisidiilid.ee paketireisiga ja nemad on korraldanud transfeeri FROM2 TRAVEL AGENCY S.L. kaudu (lennud Ryanairiga BCN lennujaama).

1
0

Leidsin googlist ise ka selle Plana ja ShuttleDirecti, kelle bussidel on From2 plakat. Kuidas lennujaamas Plana bussile liikumine on? Kas T2st bussile istudes tuleb T1 välja tulla ja ümber istuda või sõidab seesama buss edasi Salou suunas? Sama küsimus tagasisuunal lennujaama.

From2 sama küsimus. Kas peab kuskile teise terminali seiklema ?

0
0

Kui Sa oled transpordi (transfeeri) ette tellinud, siis saadetakse Sulle voucher detailse infoga.

1
0

Sõitsime T1 terminalist Plana bussiga Salousse. Pilet 17 euri. Bussi T2 terminalist tulles vahetama ei pea. Lihtsalt vôtab T1 rahva peale. Bussid olid pilgrni täis. Sõit ca 2 tundi. Meie ostsime bussipiletid piletiautomaadist, mis on bussiplatvomide juures. Pileteid müüb ka bussijuht. Tagasisõidu piletid Saloust tulles ostsime päev varem bussijaama kassast. Sellel põhjusel, et ikka mahuks kindlal kellaajal väljuvale bussile. Paketireisidega on transfeer reisikorraldaja poolt juba ka hinnas.

0
0

Tänan Ylane. Lõpuks sain vastuse, mida ootasin. Plana peale saab ka kodulehelt piletid osta soodsamalt, u 60 euri edasi-tagasi kahele ja väljumiskellaajad sobivad just Rayanairi lennu aegadega. Tekkiski küsimus, et kas peab T1s väljuma ja bussi vahetama või läheb sama buss edasi. Sõiduplaan on vist bussipeatustes ka üleval?

0
0

T1 bussijaamas ei märganud sõiduplaani. Meie vaatasime busPlana kodulehelt ja piletiautomaadis on ajakava. Piletit netist ette ei ostnud, et juhul kui lend hilineb. Ei uurinud ka, kas varem ostetud pilet kehtib kõikidel väljumistel. Ära ette murtese. Bussijaamas on lahked bussijuhid ja kohalikud abivalmilt aitamas.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased