Viimased kommentaarid

Pooldan ja toetan.

Mis puudutab igasugust jälitustegevust ja ranget isoleerimist, siis seda ei juhtu nii kaua kui inimkonnal on veel natukenegi ajusid ja nad ei lase endaga käituda nagu määgiva lambakarjaga.

Viirused olid, on ja jäävad. Maailm ei saa mitte kunagi olema viirusevaba ja kui vaadata rangelt ainult statistikat (eeldusel, et see vastab reaalsusele), siis võrrelge ise tavagripi statistikat ja koroonastatistikat. Midagi selles paaniliss paanitsemises hästi ei klapi.

Kas neid kindlustuse teemasid ei saaks mõned teises asjakohasemas feedis arutada?

Praegu võimul oleva poliitilise klanni otsuste valguses hakka või uskuma lendu lastud "ilusat" nime Eesti kohta.... väike tige natsiriik...

Just ostsin septembriks piletid AirBalticuga Stockholmi. Tõsi, tegemist ei ole otselennuga TLL-ARN.

Anonüümne postitus, mis deklareerib:

Lisaks veel selgituseks omalt poolt seda, et olen 12 aastat töötanud kindlustussektoris ja osalenud mitmetes kindlustusvaidlustes ning tegelenud palju ka ülepiiriliste vaidlustega

tekitab küsimuse kes see mina tegelane selles loos siis on.

Korduvalt ostnud SAS lehelt pileteid ja pole kunagi mingit jama olnud.

Korduvalt Californias rentinud Nationalist ja rahvusvahelist juhiluba vaja ei ole.

The State of California does not recognize an International Driving Permit (IDP) as a valid driver license. California does recognize a valid driver license that is issued by a foreign jurisdiction (country, state, territory) of which the license holder is a resident.

https://www.dmv.ca.gov/portal/dmv/detail/dl/dl_info#international

ave3006, valida kindlustus ainult selle järgi, mis summat keegi pakub, ei ole just eriti arukas. Arukas on valida kindlustuskatte ja referentside järgi.

Näiteks kui ma lähen kuuks ajaks USA-sse road trippima, siis valin alati piiramatu basic medical coveriga kindlustuse.

Pisut ehk off topic, aga tehes tihedat koostööd erinevate meditisiinitarvikute tootjatega, siis nende delfi artikli pildil olevate maskide kohta ütleb tootja, et need EI kaitse maski kandjat. Need kaitsevad maski kandva inimese läheduses viibivaid teisi inimesi juhul, kui maski kandev inimene levitab mingit taudi.

Sellist jama olnud ei ole, aga mina ilmselt suhtleksin alustuseks oma pangaga.

Finnairi lehelt piletit ostes valid light pileti asemel standardi.

Ma ei saa hästi aru mille Lux Express süüdi on? Reisidokumentide eest vastutab iga reisija ise, kõik reisitingimused on Lux Expressi lehel kirjas ja nendega on võimalik enne pileti ostmist tutvuda.

Hätta jäid sa oma rumaluse tõttu ning kooliraha tuleb endal maksta.

Trustpiloti arvustusi võib muidugi ka lugeda, aga kui ise tähelepanelik ei ole, siis lastminute.com pole vaja süüdistada. See ongi nende ärimudel. Ennast on vaja süüdistada.

Vaatasin üle oma vanad Nationali reservation confirmationid ja kõikides on lause:

Prices are subject to change as exchange rates vary.
Pakun, et asi on selles.

Miami Nationali kinnitusel on kirjas, et tax on 7% ja see on included. 

Viru Reiside esindaja, kes Sa liitusid trip.ee-ga loetud tunnid tagasi ja kirjutasid siia pika jutu kui ilusad ja tublid te olete.... selle asemel, et endale rusikaga rinda taguda ja ennast õigustada, tunnista parem vigu. 

Kliendi süüdistamine jätab firmast ALATI väga kehva mulje. Lisaks sellele, et Viru Reisid on niru reisikorraldaja, on teie firmal ka olematu PR.  Pole isegi nii palju julgust, et Viru Reiside nime all kommentaar kirjutada, peidate ennast mingi x nime taha. 
Hinne 2.

Kennedy on äge, aga kui soovid seal mingile kindlale tourile minna, siis osta piletid eelmüügist ära. 

Sõit Key Westi on ka omamoodi elamus. Key Westis võid võtta delfiini touri, keegi muidugi ei garanteeri delfiinide nägemist, aga vee peal on alati ilus.

Üks küsimus autorendi kohta: missugne rendifirma garanteerib kindla automudeli?

To: Karl Vaino


Valesti saate aru. Mitte lennupiletitelt säästmine pole prioriteet, vaid mugav reisimine on prioriteet. Ma ei näe mitte ühtegi arukat argumenti miks mul oleks vaja üle ookeani reisides kaasa vedada ca 20kg riideid,  jalanõusid ja kosmeetikat. Äraantav pagas välistab kiired ümberistumised ning lisaks pead pabistama kas üldse ja missuguses konditsioonis kohver kohale jõuab.
Eelisan oma aega ja närve arukamalt kasutada.

To: Karl Vaino


Tore kuulda, ju ma siis olen erand. Eelistan kõik üle ookeani reisid teha just nimelt käsipagasiga. Kolm korda nii käinud USA-s, ühe korra ühes Lõuna-Ameerika riigis. Kõik reisid 3-4 nädalat pikad. Sokke ja pesu saab jooksvalt juurde osta, pesu saab reeglina ööbimiskohas pesta kui just 5* hotellides ei ööbi, kreemid-šampoonid-vahud saab kohapealt osta. Kui shoppamiseks läheb, saab kohapealt suur kohver ostetud, 

Harrastused on eraldi teema, aga vaevalt, et on massiliselt inimesi kes surfilauda vms kaasa veavad.

To: Indrek Ojaste
Pead taotlema ESTA.

To: Karl Vaino

Miks on ainult käsipagasiga teisele madrile reisimine väga halb idee?


Arusaamatu mis asi täpsemalt üllatas ja suurt pahameelt põhjustab. On äärmiselt ebatõenäoline, et gruppi hoiti hotellis luku taga, auto rentimine oli rangelt keelatud ja inimesed passisid nukra näoga terve puhkuse aja hotelli tarastatud territoooriumil.  See, et alkot kohe hommikul
 ei pakutud, on muidugi pahasti. 

Üldiselt, kui omal on kodutöö tegemata, siis ei ole põhjust teisi süüdistada.
Avalik info TEZ-i lehelt:

Kohakseses nimega Rio, 8 km Patra linnast, 35 km Araxose lennujaamast, 50 m rannast.

Bussipeatus asub hotelli vastas.

Meelelahutus: Patra linn (8 km)

Meelelahutus ja sport

  • jõusaal tasuline
  • tenniseväljak tasuline
  • kasiino
  • rannavõrkpall tasuta

Kas mõni Eesti kindlustusfirma üldse pakub no maximum limit medical coveriga kindlustust, piirkonnaks terve maailm (v.a Afganistan ja Iraak)?


Mul on aastane poliis ihi Bupa-st, Päris turvaline tunne on üle ookeani reisida kui see on taskus. Katab meditsiinilised mured+pagas+lendude ärajäämine jms. 

 

16.sept Vilnius-Tallinn kaaluti ja mõõdeti kõikidel käsipagasit. Paljud maksid juurde, kellel oli võimalik, panid oma ülekaaluks oleva kraami sõprade kohvritesse.

Jama oli palju.

Laevas koos koera/kutsikaga reisimiseks on kaks varianti. Bookid kas lemmikloomakajuti või bookid kenneli. Tavakajutisse lemmiklooma võtta ei tohi. Mina tõin kutsika lemmikloomakajutis, pissitasin teda kaasa võetud beebilinade peale. Terve kajuti põranda katsin linadega, laevast lahkudes võtsin kõik täis pissitud-kakatud linad kaasa. Ei jätnud koristajale "rõõmuks".

Lisaks söögile, joogile ja mänguasjadele võta kaasa kuhjaga kannatust ja ole valmis selleks, et kutsikas võib jaurata terve öö ja ei lase sul magada.

Kindlasti kontrolli, et kõik vajalikud dokumendid oleksid olemas. 

Korduvalt ESTA-t taodelnud ja pole kordagi küsitud kontaktisiku nime. Küsitud on USA-s viibimise aadressi, sinna lahtrisse olen kirjutanud hotelli andmed (aadress, telefon, hotelli nimi).


Kas taotled ikka ametlikult lehelt?
https://esta.cbp.dhs.gov/esta/