Viimased kommentaarid

Laevas koos koera/kutsikaga reisimiseks on kaks varianti. Bookid kas lemmikloomakajuti või bookid kenneli. Tavakajutisse lemmiklooma võtta ei tohi. Mina tõin kutsika lemmikloomakajutis, pissitasin teda kaasa võetud beebilinade peale. Terve kajuti põranda katsin linadega, laevast lahkudes võtsin kõik täis pissitud-kakatud linad kaasa. Ei jätnud koristajale "rõõmuks".

Lisaks söögile, joogile ja mänguasjadele võta kaasa kuhjaga kannatust ja ole valmis selleks, et kutsikas võib jaurata terve öö ja ei lase sul magada.

Kindlasti kontrolli, et kõik vajalikud dokumendid oleksid olemas. 

Korduvalt ESTA-t taodelnud ja pole kordagi küsitud kontaktisiku nime. Küsitud on USA-s viibimise aadressi, sinna lahtrisse olen kirjutanud hotelli andmed (aadress, telefon, hotelli nimi).


Kas taotled ikka ametlikult lehelt?
https://esta.cbp.dhs.gov/esta/

EvelinM,  kui palju Mytrip Qatarist odavamalt pakkus?

Alaealisel võib tekkida probleeme, kui ilma täiskasvanute soovib ennast hotellidesse check-innida. Lisaks nõuavad enamus hotellidest krediitkaardi olemasolu.


Ilma vene keeleta võib hakkama saada hotellides ja lennujaamas, igapäevases elus (taksod, kauplused jne) aga mitte.

Tasub arvestada, et reisitakse Schengeni viisaruumist välja ja see võib, aga ei pruugi, seada mingid eraldi nõuded dokumentidele mis alaealisel peavad kaasas olema tõestamaks, et vanemad on tema seiklemisega kursis ja andnud selleks oma loa.

Miks peaks teemaalgataja vabandama? 

Selle pärast, et ta süüdistab firmat täiesti alusetult pettuses ja ärgitab kaasfoorumlasi seda "pettuse" infot jagama.

Sass, selleks et saaksid saadetise lõpliku hinna, pead sa ikka ise DPD veebis kõik vajalikud lahtrid ära täitma või klienditeenindusega suhtlema. Maksumust mõjutavad paljud pisiasjad ja keegi võõras neid ei tea. Minul isiklikult puudub igasugune kogemus nende teenuse kasutamisega. Nende lehelt oli kõige lihtsam infot leida.

DPD lehelt info:

Lähtekoht Tallinn, sihtkoht Girona, kaal max 20kg, kasti suurus M, 42€-54€.

Californias ei ole rahvusvaheline juhluba nõutud.


People with a current valid driver's license from a foreign country can legally drive in California. They do not need to get a California driver's license or internationaldriving permit (“IDP”) as long as: ... The license covers the type of vehicle they aredriving in California (car, truck, motorcycle, etc.).

Tallinna check-in pani käsipagasile kleepsud külge ja neile visati väravas pilk peale.

Ei ütleks, et uus asi.  Paar aastat tagasi kaaluti Lõuna-Ameerikas, eelmisel kevadel Miamist Frankfurti lennates, nüüd sügisel Tallinnast lennates.

Kaaluti check-in lauas. Kui teed check-in internetis siis on suht suur võimalus läbi lipsata.

Kui teed lauas check-in, siis Tallinnas küll kaalutakse käsipagasit.

USA eelarve 2000€/2in/1ndl on napp ja stressi tekitav. Ma olen keskmiselt arvestanud ca 150€/in/päev, lisaks meelelahutus ja söömine. 


Sõltuvalt aastaajast soovitaks pigem Lõuna-Prantsusmaad või Itaaliat. Võrreldes üle ookeani reisiga on kohale jõudmise ajakulu väiksem ja kindlasti leiab ka nendes riikides romantilisi külakesi ja põnevat ajaveetmist.

Jõuab vabalt, pagasit järgmisele lennule suunata ei saa. 

Mida soovitaks? 8 kuu vanusega soovitaks lühemaid lennureise kui 10h üle ookeani, endal lihtsam ja selles vanuses lapsel pole vahet kas ta sulistab soojas vees Euroopas või USA-s.

Lisaks soovitaks mõelda mida tunnevad teised kaasreisijad kui peavad taluma lennukis röökivat beebit.

Mis siis ikkagi Kidy Tourilt algselt osteti? Pakettreis algusega Tallinnast või ainult hotellituba?

Kidy ilmselt tugineb oma otsustes lepingu punktile:
3.4. Juhul kui vahetu teenuse osutaja ei anna nõustumust reisija tellimusele (soovitud kuupäevaks on vabad kohad välja müüdud, hinnad muutunud vmt) informeerib reisikorraldaja sellest reisijat ja vastavalt reisijalt saadud juhistele tagastab makstud tasu või kasutab seda reisija poolt muudetud tellimuse täitmiseks.

Kaie22

Tunnistan oma võhiklikkust pakkettreised osas, aga kas see 360€ oli ainult hotell või kogu reisi maksumus alates Tallinna Lennujaamast?

maree

Mis on Delfi mängu toomise eesmärk? Kas trip.ee on kehv koht? 

Mina arvan, et tänu sellele tormile veeklaasis ei kaota mitte ükski reisifirma mitte ühtegi klienti. Esiteks selle pärast, et inimesed ostavad hinda, aga mitte kvaliteeti ja teiseks selle pärast, et inimeste mälu on lühike. Kidy Touri koha on ka varem nurinat olnud, aga ikka loodetakse et äkki sujub seekord neilt reisi ostes kõik kenasti. Nagu näha, ei suju.

Piirile jõudes on sinu kohta kogu info neil oma arvutisüsteemis juba olemas.  Näiliselt ei kontrollita piiril suurt midagi, tegelikult on kõik juba kontrollitud.

Lugedes n.n stampvastust mille ametnikult said, siis sa rikud ESTA reegleid.  Sinu reis ei lõpe  mitte USA-s, vaid Kanadas.

Kiire otsing annab mai kuuks ca 80€/öö.  Seega jutt 35€/öö läheb sinna ulme valdkonda.

Kuidagi ei usu, et reisikorraldajal saaks mega allahindlust nii hotellihindadelt kui lennupiletitelt+muu värk veel juurde, et paketireisi sinna hotelli saaks müüa 360€.

Ei ole olemas mitte ühtegi seadust mis sunniks reisikorraldajal sulle seda reisi nii odavalt müüma. Jah, suure tõenäosusega oli tegemist nende poolse eksitusega, aga max mida sa seadusele tuginedes nõuda saad, on raha tagasi maksmine. Ja sellest reisikorraldaja ju ei keeldu.

Tarbijakaitseamet kohe kindlasti ei saa kohustada reisibürood sulle ebareaalselt odava hinnaga reisi müüma. Saad raha tagasi ja kogu lugu.


Iga kaine mõistusega inimene saab ju aru, et 360€ selles hotellis on n.ö veahind. Võtsid teadlikult samasuguse riski nagu võtavad inimesed, kes ostavad veahinnaga lennupiletid. Võib näkata, aga võid teenusest ilma jääda ja raha tagasi saada.

Kogu seda feedi lugedes tekib mul üks küsimus.


Inimesed,  MIKS te pakute Egiptust kui teemaalgataja on selgelt kirjutanud, et Egiptus pole tema jaoks?