Transfeer Türgis

Tere,

Mul on suur mure. Nimelt ostsin lennupiletid ja hotelli eraldi ilma paketita ning Antalya lennujaamast oleks vaja jõuda Alanyasse My Diva Hotelli. Broneerisin juba transfeeri A2btransfers kaudu, aga lugesin review-sid ning enamik kogemusi olid väga negatiivsed.
Seega nüüd ma ootangi soovitusi transfeeri kohta, et ma ikka 100% lennuki peale ka jõuaks.

Olen väga väga tänulik igasuguse abi eest, sest reisin esimest korda omal käel.

Kätlin

Tere

Mina kasutasin https://www.hoppa.com/en
Odav ja usaldusväärne. Võtsime edasi-tagasi piletid.
Leenujaamas (õues ukse lähedal) otsid üles nende nö putka kus suunatakse sind bussile. Buss viib otse su hotelli ukseni ja tagasiminnes võtab sealt ka peale.

Ainuke miinus on see, et Antalyasse jõudmine võtab natuke kauem aega sest ta viib ka teised reisijad teepeale jäävatesse hotellidesse. Arvestada tuleks 2,5-3 tunniga.

Edasi-tagasi läks maksma ca 20 € inimene.

Küsiks selle transfeeri kohta üle. Et kui ta küsib seal tagasilennu aega, kas siis panen reaalse lennuaja voi pean ise arvestama selle sõiduaja ka sisse ja 3h varasema kellaaja panema?

Ette tänades,
Kätlin

Mina kasutan www.247transfer.com transfeeri, seda küll Dalamani lennujaamast Gökova suunas - nemad pakuvad mugavat privaatset transfeeri ka Antalya lennujaamast. Privaatse takso hind Alanyasse sõltub reisijate arvust - 2 in. 50 eur, 3 in. 60 ja kuni 7 in. 60 eur üks suund. Hinnangud on positiivsed. Kui septembris tagasi olen, võin huvi korral muljeid jagada :)

http://www.247transfer.com/en/airport-transfers/antalya-airport/alanya-transfers.asp?P=2_1_25

Mina olen kasutanud A2Btransferi Türgis nüüd kokku neljal korral (Dalaman-Fethiye-Dalaman) ja kuigi asjade kulgemine oli ühel korral nn hooaja-väliselt veidi konarlik (inimest lennujaamas vastas ei ole, helistad ja siis 30 min jooksul jõuab), toimis asi väga hästi. Kokkuvõttes sõltub kõik kohalikust teenusepakkujast. Ning kas mitte Hoppa ei ole mitte sama firma käes kui A2Btransfer?

Lisaks, transfeeride pakkujatel on veebis tihti mingeid sooduskoode, tasub guugeldada märksõnadega "[teenusepakkuja nimi] voucher code", nii saab veel hinnas kuni 30% alla. :)