Kkaera

Rändur, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

3 meeldimist
14 postitust
5 kommentaari

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

6 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Tere,


Mul samasugune reis elukaaslasega kahekesi kull tulemas. 8h ootamist... uurin neid hotellide variante, leidsin et ka lennujaamas on hotell olemas, aga seal infos on kirjas: “Foreign citizens: Adults and children must present a valid passport, visa, and migration card at check-in.”
Kas tõesti lennujaamast väljumata majutuse jaoks nõuavad viisat?! Ja sama tekst on ka kõikide lennujaama läheduses asuvate hotellide kohta... On kellelgi ehk kogemusi ööbimisega.

Vast sobib mu küsimus siia teemasse. Kuidas on tais (Phuket, Krabi) rollerijuhtide alkoholi kontrolliga? Kas seda tehakse ja mis tingimused sellega seoses on? Et kui rannas ühe õlle võtta, kas peaks muretsema või on seal seoses sellega vabam kord? Ja mis on karistused ja tolerants alkoholi suhtes?

Me ilmselt lähme sama lennuga Tallinnast- Istanbuli ja siis Istanbul -Bangkok. :D Mul oli sama jama, aga saime ka õnneks kord, korraks oli küll paanika.

to Junks:

Mina sain lennupiletid momondo.ee'st 555 eurot/nägu edasi tagasi Tallinnast Bangkoki ümberistumisega Istanbulis, kus ooteaeg ainult ca 3,5h. :)

Küsiks selle transfeeri kohta üle. Et kui ta küsib seal tagasilennu aega, kas siis panen reaalse lennuaja voi pean ise arvestama selle sõiduaja ka sisse ja 3h varasema kellaaja panema?

Ette tänades,
Kätlin