Transiit läbi Saksamaa ja Doha - covid nõuded

Tere!

Kas kellelgi värksket kogemust ümberistumistega Saksamaal ja Kataris - kas kohalikud covid nõuded/piirangud rakenduvad ka täies mahus transiidil? 

Saksamaa kohta loen justkui välja, et ka transiidil vajalik teha test varasemalt 48h enne jõudmist ning tuleb täita ka Digital Registration vorm tulenevalt sellest, et Eesti on alates jaanuarist high-risk area. On keegi hiljuti käinud ja oskab kinnitada? 

Katari Ministry of Public Health lehel ei leia, et oleks sõnagi mainitud transiidi kohta. Qatar Airways ise ütles, et ei rakendu kohalikke nõudeid ning tuleb arvestada ainult sihtriigi nõuetega. Loodan, et vastab tõele? 

Tänud.

Saksamaa transiidiks pole ankeeti vaja täita. Test tuleb teha vaid neil, kes ei oma Saksamaa jaoks kehtivat tõendit vaktsineerimise või läbipõdemise kohta.

Ma usun, et Katariga ongi nii nagu öeldi. Kontrollida hetkel ei viitsi :(

0
0

Saksamaale sisenemiseks on vaja test,kui ei ole vaksineeritud.Transiit ei ole sisenemine.

0
0

Saksamaa nõuab lennutransiidil samuti kehtivat paberit. Näiteks - https://www.lufthansa.com/xx/en/flight-information.html Lennud Saksamaale ja edasi on eraldi lõik rahvusvahelise transiidi kohta.

0
0

Loomulikult ,aga vaksineeritutel ei ole transiidi korral testimise nõuet ja digi registreerimist millest eelpool oli juttu.

0
0

Et asi täiesti selge oleks, siis pole vaktsineeritutel vaja testi ka siis, kui nad Saksamaale sisenevad.

Nii sisenemiseks kui ka transiidiks kehtivad täpselt samad reeglid. Ainus erand on see, et ankeet tuleb täita vaid riiki sisenedes ja mitte lennujaama transiidiks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased