Transiitviisa Delhi lennujaamas

Tere! Kas kellegil on kogemusi? Lendan Finnairiga Delhisse (terminal 2), edasi tahan välja võtta pagasi ja teha check-in Jet Lite lennule Katmandusse. Jet Lite check-in peaks asuma siselendude terminalis 1B. Kas selle protseduuri sooritamise jaoks peaksin tegema eelnevalt India transiitiviisa v. pole vaja(transiittsooni jäädes)?

Kui sa saad transiittsooni jääda (ma ei tea, kas see erinevate terminalide puhul on võimalik), siis ei ole viisat vaja. Kohapealne staff tegeleb nii su pagasiga kui ka su enda registreerimisega järgmisele lennule.

Saab ilma transiitviisata (vähemalt aasta tagasi sai). Lennujaama personal toimetab Kathmandusse edasi lendavad reisijad ja nende pagasi mööda keerdkäike õigesse terminali ootama. Varu kannatust - India bürokraatia on tasemel!

Lendan samuti Finnairiga Delhisse ja sealt Jet Litega 6 tunni pärast edasi Kathmandusse. Kas ei oleks kindlam ise see pagas välja võtta ja kas see on üldse võimalik (transiitreisijana)?

Omalt poolt lisan, et ei ole vaja seda transiitviisat küll teha (ise ka ei tee, sest India saatkonnast öeldi, et pole vaja).

Pagasit ei saa ise välja võtta. See viiakse otse järgmise lennuki peale. Ise ei saa ka transiitlendude ootesaali, vaid lennujaama töötajad viivad mingeid nurgataguseid pidi :)