Transport lennujaamast Buenos Airesesse

Tere!

Ehk oskab keegi soovitada, kuidas oleks kõige mõtekam EZE rahvusvahelisest lennujaamast linna saada? Reisin üksi ja oleks vaja jõuda nö Microcentro'sse, Paza de La Republica juurde. Kas tasuks võtta pigem takso või minna Manuel Tienda Leon bussiga?

Käisime jaanuari lõpus veebruari alguses ja meie kasutasime Manuel Tienda Leon bussi. Sõitis ca 40 minutiga linna, lõpp peatus on rongijaama ja Puerto Madero lähistel.

0
0

Ok, tänud. See tundub kõige mõistlikum lahendus vist jah. Aga piletid saab siis osta kuskilt terminalist? Neil seal vist mingi müügikoht?

0
0

Pileteid müüakse kohe pärast seda, kui oled lennujaamas koti kätte saanud. Hinda ma täpselt ei mäleta, aga see päris odav reis olnud. Ikka mingi 200 eeki kanti üks ots. Piletit saab osta kaardiga!

Ma ei tea kui kursis sa Buenos Airesega oled, aga üks näpunäide veel. Ära lennujaamas raha vaheta! Ikka linnas, seal saab tunduvalt parema kursi (näiteks marrioti hotelli vastas saime meie kõige parema kursi). Linnas saab vahetada nii eurosid kui usde, seega eestis ei ole mõtet eurosid usdideks vahetada. Väljaspool Buenos Airest on kursid muidugi halvemad ja seal eure sisuliselt vahetada ei saa.

0
0

Tänan, panen kõrva taha!

Mul on mais lõpus minek alles ja pole veel väga jõudnud uurida elu-olu kohta seal, nii et kõik nõuanded on teretulnud.

Niipalju tean, et tango, veiseliha ja kohalik vein on kohustuslikud. Keelt ma ei räägi, aga plaanis mõned enamkasutatavad fraasid endale selgeks teha.

0
0

Veiselihaga on nii nagu on, meil sellega ei vedanud :(((( Üldse on seal toidukultuur väga nadi, pastat ja pizzat nad üldse teha ei oska (Itaaliaga võrreldes nagu öö ja päev), liha jätavad seest tooreks. Kui tahad häid toiduelamusi, siis soovitan kindlasti enne minekut restoranide osas kodutööd teha, muidu on hea toidu saamise tõenäosus väga väike.

Aga hispaania keel on küll kohustuslik, ega nad seal inglise keelt ei räägi. Buenos Aireses saab ehk enam vähem veel hakkama, aga väljaspool seda unusta inglise keel ära. Ise õppisin Eestis kolm kuud hispaania keelt ja sellega sain enam-vähem hakkama. Kas sul on plaan ainult Buenos Aireses olla?

0
0

Jah, ainult BA. Ma lähen tegelikult ühele konverentsile, mis kestab kolm päeva. Üks poolik päev enne ja üks poolik päev pärast on mul vabad ja õhtupoolikud ka, nii et väga palju ei jõua ära vaadata.

Mul peaks hotellis ka tegelikult korralikud restod olema, eks ma alustan sealt. Hommikusöök on hinnas ja lõunad on ka juba planeeritud seal konverentsil, just õhtul võiks kuskil veiniklaasi taga natuke lõõgastuda.

Avastasin, et mul üks sõber käis eelmisel aastal ka Ladina-Ameerika tripil, pean temaga väikse ümarlaua pidama :)

Igatahes ei jõua enam minekut ära oodata, mai tundub nii kaugel veel.

0
0

Lennujaamast läheb ka liinibuss kesklinna, kellel aega palju ja/või raha vähe aga poolteist tundi sõitu võib ära ruineerida.Õhtusöögiks tasub minna LaCabrerasse. Laud on soovitav ette broneerida kui õnnestub, me ootasime poolteist tundi, et laud saada.Ooteajal pakuti suupisteid ning vahuveini. Neil on ka Norte üle tee aga ise olime vanas LaCabreras,parim steak mida söönud. Hind ajab naerma :)

0
0

Kas selles mõttes naerma, et kallis või vastupidi odav ?

0
0

Odav. Umbes 15 .- eurot maksis steak.

0
0

Ok, pean siis kindlasti ära proovima.

Tänud teile mõlemale soovituste eest!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased