Tšiilist auto osta ja reisida?

Tere,

kas keegi oskab öelda, mis võimalused on Tšiilis koha peal auto ostmiseks (hind?) ja kas üldse võimalik? Mõte on sama autoga siis ka naaberriikidesse minna. Kui oleks nt 4X4 van või miskit, saaks autos ju ka maagada ja mis võiks paremat ollagi :-)

Palun jagage teadmisi!!

... ja sain selgeks, et paras bürokraatia. Müüa pakutakse hulgasti, kasutatud autode hinnad on meie omadega täiesti võrreldavad, lisaks on tavalised ka diilid, kus pakutakse ostetavale autole kohe ka tagasiostuhinda näiteks 3 kuu pärast. Kuid bürokraatia, mis ostuga kaasneb, on paras peavalu, näiteks nõutakse kohaliku aadressi, ülevaatuse tegemist + selle notaris kinnitamist jne. Hea uudis see, et Tshiilist ostetud autoga on võimalik riigist ka välja sõita, Argentiinas ostetud autoga saad sõita näiteks ainult Argetiinas. Selle teema kohta leiab Internetis päris palju kirjutisi, guugelda näiteks "buy a car in chile" või midag sellist, saad hulganisti lugemist.
Kui päris ostuks läheb, siis on muidugi kasuks espanol, inglise keelega seal riigis väljapool suuri turismimagneteid ja tärnihotelle ei ole suurt midagi teha.

Tänan, Apelsin :-) Võtan ette asja lähemalt uurida. Kas käisid ka mujal kui Tšiilis ja mismoodi ringi reisisid?
Laenasin raamatukogust hispaania keele õpiku, aga arvatavasti võtan veel kursused ka. Siiski arvan, et nende kõnest aru ei saa ikka!? Millised on Sinu kogemused seal keelega?