Türgi ja ohutus

Plaan minna Türki! Kas väikeste lastega on seal ohutu?

säästa teisi ja jäta lapsed koju

Äkki säästad ise teisi ja jääd ise koju.

Oleneb sellest kui suured lapsed sul on. Kui ikka kavatsed imikuga reisile minna, siis tasub tõepoolest kaaluda, kas ikka minna. Tuleks arvestada teiste reisijatega. Tulin hiljuti lennukiga soojalt maalt. Pardal oli vähemalt 10 imikut. Kahjuks sattus kaks röökivat last istuma minu selja taha. Olen isa ka laste ema ja väikesed lapsed meeldivad väga, aga see olukord oli lausa väljakannatamatu. Kui sul ikka 4 tundi kaks last kisendavad kõrva ääres, siis mõelge. Te pole ju lennukis üksi. Siin foorumis on küllalt palju juttu olnud sellest, et imikud võik koju jätta. Kui aga lapsde juba sellised 5-6 aastased, siis loomulikult nemad naudivad reisimist.

mina käisin esimest korda kahekesi kolmeaastasega. nii kui lennuk õhku tõusis jäi tema magama ja ärkas siis kui maandus. võtsime lux hotelli ja jäime väga rahule. nüüdseks juba viiese lapsega lähen sügisel kolmandat korda türki. lapsega reisidest on natuke väsitavaks olnud tai lennureis ag asee kestab ka 10 tundi, türgi reis on nohu selle kõrval:)b

olen oma 2 lapsega juba Türgis käind! Kusjuures 1 oli alla aasta vana! Temaga oli just eriti kerge! Ja soovitan soojalt lastega Türki minna, eriti kui valid vastava hotelli(4-5 tärni). Hea kliima, lühike lend, suht odav, ja türklased armastavad väikseid lapsi, nunnutavad neid tõesti(jutt käib siis mitte nende oma vaid turistide lastest)igal sammul. Lähex kohe tagasi, ausalt. Mõnusat reisi!

Ema jaoks on alati laps kõige parem, laps talitab alati õigesti, kas kisab või teeb muid tegusid, ta ju laps alles ja see on loomulik, kui 10 tunnise lennureisi ajal 5 tundi laps röögib või 4 tunnise lennu ajal peale maandumist ka oma suud kinni ei hoia vaid jätkab oma röökimist veel bussis, millega hotelli sõidutatakse, ok ju - see on ema vaatevinklist.Mis kaasreisijatesse puutub, siis väikeste lastega reisijad võivad ikka närvi päris püsti ajada, paljud(mina näiteks) ei saa sellest aru, mille pagana pärast te väntsutate neid väikeseid lapsi sinna reisile kaasa, nii väike laps ei jaga sellest ikka midagi, kus ta viibib, kas türgis või narvas.Kui teil niipalju raha, et reisile minna, siis leiaksite ka niipalju, et lapsele selleks ajaks hoidja leida.Ärge olge nii vastutustundetud teiste reisikaaslaste suhtes, sest ka nemad üritavad puhkama minna.See jutt puudutab just alla kolmeaastaste lastega reisijaid.

Õnneks on osadel reisikorraldajatel kombeks koondada kisajad lennuki ühte ossa kokku. See kisa on ikka päris räme. Olen selle terrori all korduvalt olnud ja lennust on saanud reisi kõige piinarikkam osa. Õnnis ema vaatab vasikasilmadega otsa- tema jaoks ei ole ju kaasreisijaid olemas.

jube huvitav, olen ikka nii kümmekond soojamareisi läbi teinud aga kisavaid lapsi lennukis pole küll eriti kohanud. pikimad on olnud tai ja dubai ning kuna need lennud toimuvad öösel, siis lapsed magavad. ma ise ei saa lennukis magada ja minu jaoks tõeline piin aga lapsel suht suva. ma enda last küll soojamaareisit ilma ei jäta ja hoidjaga koju koledat ilma trotsima sest laps tahab ka puhata ja akusid laadida. ja see on muidugi täielik jama, et laps ei mäleta reisit midagi, minu oma vaatab aeg ajalt reisipilte või videosid ja jutustab detailselt juurde kus ta käis ja mis tegi

Sa ei ole ainuke, kes kümneid kordi on soojal maal käinud, neid on väga palju ja väga palju on neid(sinul on lihtsalt vedanud), kes selle tite kisa sees pidanud oma reisi mõõda saatma.Arvan, et pigem mõeldakse siin alla kolme aastasi lapsi, keda lennukis rinnaga toidetakse ja mähkmeid vahetatakse ja ei usu küll, et nemad aastate pärast reisipilte vaatavd ja arutavad, et näe, emme, siin palmi juures tuli mul kaka ja seal basseini ääres imesin tissi.

kuulge nõrganärvilised, kes te lapse kisa välja ei kannata, jääge parem ise koju! Tõesti, kui reisimine kaasinimestega on nii kurnav ja väsitav ja närvesööv tegevus, siis minge sanatooriumisse või sõitke oma autoga reisile! Ma tahaks näha inimest kes elab nö. teiste inimeste heaolu järgi! Ikka ju nii nagu igaühele endale parem on. Teie arvate, et laps jäägu koju, sest nii on teile parem. Lapsevanemad aga elavad just nii nagu on nende arvates parem eksole? Ja siinkohal võiks selle teema lukku panna, sest kobisege siin palju tahate, sest kes ikka oma lapsed tahab reisile kaasa võtta, see ka võtab. Mingite vingujate ja nõrganärviliste pärast ei jäta küll keegi oma perepuhkust ära, see on kindel! MS! kasutage kõrvatroppe või pleierit ja võtke enne reisi palderjani, ehk aitab! Ja mõelge kui te seal lennukis või bussis istute, hing viha täis, siis sellega rikute ainult oma puhkust ja tervist, sest nagunii te ju sinna midagi teha ei saa kui mõni laps nutab! Seega inimesed olge inimesed ja rohkem sallivust teiste suhtes ja ka enda suhtes. Kui te seda ei suuda, siis on mul teist lihtsalt kahju!Raske on ju nii elada, või?!

Minu lastele näiteks arst soovitas vahemere äärset kliimat, et immuunsust tugevdada. Aitas! Soovitan kõigile vähemalt korra aastas (kui Rahakott kannatab) oma lastega vahemere äärde sõita!Pikemaid sõite on aga mehega kahekesi parem teha! Vihapunnid, teie aga ravige ennast!

minu juhus oli selline, et sattusin kõrvuti istuma väikelapse ema kõrvale. Teoreetiliselt olek see 1 aastane laps pidanud istume ema süles, praktikas kujunes see välja nii, et ma seisin lennukis kogu Türki lendamise aja püsti ca 4 tundi(v.a. tõus ja laskumine ning laskumisel seda lennusaatja klapptoolil). Kisa oli väike ebamugavus, mul lihtsalt ei olnud võimalik lapse mähkmete, lutipudelite, okse all ja sees istuda ning ema meelet oli otse loomulikult, et minu istekoht on see kus seda kõike toimetati. Nii palju siis kaasreisijatest hoolimisest.

Mul on endal ka selliseid kogemusi. Selge, et alati ei saa ja pole vajagi last koju jätta, aga ka lastega reisijad võiks teiste suhtes sallivamad olla ja mitte asja ainult oma mätta otsast vaadata. Tigedatele lapsevanematle soovitus, et lugege seda siin mõne aasta pärast kui lapsed suuremad ja vaadake kas tunnete siis sama.

See, et sa 4h püsti seisid on küll nali, aga noh on teatud tüüp inimesi kes laseb endale "pähe Istuda"! Vaene sina! Loodan, et said reisipeal ikka jalgu puhata, või võtsid lapsed ka basseini ääres toolid ära ja restoraniski pidid püsti seisma! Äkki selle asemel olex saanud seda ema abistada? Võtta korra laps oma sülle, et emme olex oxe kokku pühkind? Noh, inimesi on igasuguseid.... Aga tahtsin öelda, et olin enne lapsi juba kõva rändaja ja sai ikka väga palju siis lennatud, aga ei mäleta küll ühtegi korda kui ma olexin titenutu pärast vihastanud! Äkki ma olen lihtsalt rahulik? Ma ei tea tõesti mix niiiii pisikestest asjadest probleeme teha, elus on ikka tuhat korda hullemaid muresid kui tite nutt lennukis! Või on äkki teie elud nii lillelised ja muretud, et selline paraprobleem tundub juba õudusunenäona! Kas sul merca on lapsed juba suured ja mured kohe unund? Arvatavasti polegi veel! Pealegi tite oxe, sitt ja kisa versus viina-oxe hais ja purjus inimeste labane räuskamine ....no ma ei tea, vast see olex enne probleem, aga millegipärast ei ole! Olen jälginud, kuidas vaid vanurid tõmbavad suud viltu ja torisevad selliste peale. Teised aga muigavad või naeravad, nii tore ju? Aga eks eestlane on ju ikka alandlik ja matsirahvas olnud. Väike osa proovib sellest staatusest välja rabeleda aga kahjux suurem osa on ikka see, mis geenidega edasi antud! Sõna võetaxe ainult titemammade kohta! Endast nõrgemaid tümitame, aga tugevama ees lömitame! Kas pole?! Muidugi ei ole ka kõik titemammad mingid pühakud, leidub inimesi igasuguseid! Minu lapsed naitex ei ole küll lennukis röökind,oxendand ega muid jamasi teinud...veel. Kui aga kellegi titt nutab, siis on mul hoopis kahju emast, kes kindlsti teiesuguste kibestunud kriitikute pärast tunneb ennast väga halvasti.

to Appi sellest kangest emast ei saanud ka ei lennusaatjad ega ka II piloot jagu. Nii, et sittus sõna otsese mõttes kõigile nii meeskonnale kui kaasreisijatele pähe. Reisikorraldja ( ja mitte minu algatusel) poolt tagastati mulle hiljem lennupiletite osa reisist ja vabanduskirjas lubasid edaspidi kangete emade osas meetmei rakendada. Vähemalt lapsed, emad ühte lennuki ossa kokku koondada. Ei tahagi seda, et lapsi reisile kaasa ei võetaks vaid mingitki lugupidamist ja austust ka teiste reisijate suhtes.

Mis kaasreisijatesse puutub, siis väikeste lastega reisijad võivad ikka närvi päris püsti ajada, paljud(mina näiteks) ei saa sellest aru, mille pagana pärast te väntsutate neid väikeseid lapsi sinna reisile kaasa, nii väike laps ei jaga sellest ikka midagi, kus ta viibib, kas türgis või narvas.

Kas Sa arvad tõesti et lapsel on ükskõik kas ema kõrval lennukis või lapsehoidjaga kodus olla. Reisisime oma aastase lapsega eelmine aasta ja ei nutnud ta kordagi kogu 5 h jooksul. See ütles muidugi kõik et-paljud(mina näiteks)Sinu kohta.

Tegelikult on siin hea ja lihtne lahendus - reisiga regulaarlennuga ja äriklassis. Üsna suure tõenäosusega seal karjuvaid lapsi ei ole. Kui ei raatsi teenuse eest maksta ja vaja on tingimata odava charteriga lennata, siis tasub laste kisaks valmis olla (samuti ka aeg-ajalt purjus täiskasvanute räuskamiseks). Rootsis küll juba osad reisikorraldajad pakuvad lisaraha eest võimalust istuda lennukis lastevabas tsoonis. See on igati väärt algatus ja vääriks jälgimist ka meil. Kes tahab rahu ja vaikust, maksab paartuhat kr rohkem ja on õnnelik. Kes aga eelkõige odavust taga ajab, ei oleks siis enam moraalselt õigustatud laste kisa pärast virisema.

Mind laste kisa eriti ei häirigi, selleks mul mp3-mängija. Ja noorem laps 6 a, ei ole ununenud see kui laps veel väike oli ja tunnen ka emadele kaasa, kelle laps nutab. Lihtsalt kui sul on endal väiksed lapsed, siis oled pidevalt selle lärmi sees ja see ei häiri, aga teisi ilmselt häirib. Aga olen kohanud ka selliseid kes ei tee midagi lapse rahustamiseks, lihtsalt lasevad karjuda, laps ennast täiesti lolliks röökinud, hüsteerias ja ema lihtsalt istub nüri näoga või vestleb sõbrannaga. ma ei arva, et lapsed peaks koju jätma, lihtsalt sellised lapsed kellest teab juba ette, et nad terve lennuaja karjuvad. Mina oma noorema lapsega ei sõitnud isegi bussiga kuhugi, sest teadsin, et ta ei püsi seal rahus, samas suurem jäi kohe magama kui sõitma hakkasid ja magas teve tee. See on üldse üks mõtetu teema, seda on siin ennegi arutatud, aga kumbki poole ei saa teiste muredest aru ja loomulik et ei saa, sest nende elukorraldus on täiesti erinev

Paljud noored emmed on lihtsalt matsid ja nad sülitavad tegelikult nii oma lapse kui kaasreisijate peale.Õige ema suudab alati oma last rahustada, aga kui pead 5 tundi järjest kisa taluma, siis ...

Irw, einoh, vot see Õige Ema asi ajab küll naerma, olgu mis on. Defineeri palun! ja kuidas küll selliseks saab? Kas jumalik anne või peab mingi kooli läbima?