Türgist Küprosele

Tere!Plaan on minna läbi Türki Küprosele. Äkki keegi teab midagi sealsest praamiliiklusest ja hindadest, ma netist ei leia midagi selle kohta. Tänan.

Kõige lihtsam on minna lennukiga, Türgi Küprose lennukompaniiga KTHY (http://www.kthy.net/) või Türgi lennukompaniiga THY (http://www.thy.com/). Muidu laevaliikluse kohta on mingit infot siin http://www.northcyprusonline.com/North-Cyprus-Online-How-to-Visit-Ferry.php

Ise ma käisin selle KTHY-ga Istanbulist ja maksin easi-tagasi 70 liiri ringis

Türgist (Alanyast) Küprosele

Tervitus!

Kas olete käinud? Mis võiks olla hinnaklass ja kust oleks soodsam uurida?

Hind on ca 30 eur one way, return 50 eur
googelda nt. "ferry from alanya to cyprus"
edu!

Olen sõitnud paar korda praamiga Põhja-Küprosele Türgi suurest rannikulinnast ja sadamast Mersin'ist. Lihtsalt infoks sellise variandi olemasolust. Hindu kahjuks ei mäleta.

Lihtsalt infoks,et kõik kes läbi Türgi tulevad Küprosele peavad piirduma vaid põhjaosaga ehk Türgi poolega,pettumus võib olla suur ,kui "päris Küpros" nägemata jääb!

To Eric Cartman: Kas EL ei lase siis oma kodanikke sisse või Põhja-Küpros välja ,kui Türgi poolt tuled??? Olen Põhja-Küprosele Küprose poole pealt korduvalt sisenenud ja pole küll probleeme olnud....

Sa loe mu postitus uuesti läbi.Küprose poolt Põhja Küprosele võid liikuda palju tahad.Kui saabud saarele Türgist,siis ei lasta Sind üle kontrolljoone Küprosele.Mine ja proovi järele!