trip-krainetrip-ukraine-dark
Tuneesia kõrbereis

Kas kõrbereisi saab ka osta kohalikelt, või ainult reisibüroo kaudu?

Kohapeal saab osta reisibürooesindajatelt kes hotellis käivad,muide hinnad on erinevad,soovitan osta täispakett,sest kaamelisafari ja dziibisafari eraldi juurde ostmine teeb hiljem kokku tunduvalt kallima paketi.Aga kindlasti mine:)Üks elamusrikkamaid asju:)

Kui palju see pakett kokku maksis?

maksis giidi käest ostes 1400 dinaari pluss 50 dinaari dziibi ja kamelisõdu eest. Nii et kokku 1900 dinaari.

Sul läks vist midagi valesti, ei saa ju olla kroonides ligi17000

Mis raha sinna kaasa võtta. Kas kohapeal vahetavad kroone v usd v eur? Mi skurss on?

võta latte,nende kurss on kõige parem ... a tegelt -vahet pole kas euro või dollar

Maksis 185.-dinaari, 1 dinaar= 8.9eek, kaasa võib võtta kas dollarid või eurosid,pole vahet kumba.Kõikjal peale hotellide retseptsiooni üks kurss.Vaheta pangas!

igal pool - ka Tuneesias! Euro kurss on ainult hea!!!

2 paevane reis maksis 140 dinaari + kaameli ja dziibireis 50.-dinaari. Tasub igaljuhul minna!! Kihvt! Nii ilusad paigad ja maastikud!

Käisin aasta tagasi.Tuneesia Sousse linnaga rahul ei olnud aga kõrbe reis kompenseeris kõik ära. Ilma selle reisita oleks jama olnud. Soovitan kindlasti kõrbe reis juurde osta.

võta ikka reisifirma kaudu,oled ju 2 päeva väljas ja mingis teises keeles seletavat kiidi läheb tüütuks kuulata,eriti kui kõike ei mõista ka.2 päevaga ikke suht palju inffi kuuleb ja jama kui kõigest aru ei saa.

kõrbereis oli kõige parem!Kaamelitega sõit sahara kõrbes oli ikka väga lahe ja näha sellist lõpmatut kõrbemaastikku. Seal ööbisime ühes imeilusas hotellis ümbritsetud palmidest ja kõrb oli paarisajameetri kaugusel, päikeseloojang kõrbes oli kõige ilusam.