Tuntud shoppamiskohad ja kuningalossi vahtkonna vahetus

Tere! Kas oskaksite öelda, mis poed sobiksid Stockholmi kesklinnas shoppamiseks? Ma mõtlen just Kungsgatani ja Drottninggatani piirkonda. Et just 18.aastastele neidudele, et siis riietepoed. Ning mis kell on Rootsi aja järgi Kuningalossi juures vahtkonna vahetus?

0
0

Tere! Ülejärgmine nädal siis minek ning kas soovitate shoppama minemisel veel mingeid tänavaid peale Drottningtatani ja Kungsgatani? :). Ning kumbaga on mugavam/parem kesklinna sõita, kas bussi või metrooga? Tean, et Värtahamnen`i sadamas vist läheb buss nr 1 otse kesklinna (mis oli selle peatuse nimi, mis on T-Centraleni juures? seal vist mingi turg ka). Metrooga minnes on vist alguspunkt Gärdet ja lõpp-punkt T-Centralen. Kus saaksin mõlema transpordi aegu vaadata?

0
0

Tere!

Saatsin privaatsõnumi!

0
0

Aitäh Terts vastuse eest :)

0
0

Kesklinna kohta võite küsida laeva infost nõu. Seletavad teile lahkesti, kus mis asub ja kuidas kohale jõuda. Kui teid on rohkem, tasub infost osta sõiduks selline piletiriba. Seal on 8x sõitu kas bussi või metrooga. Maksab 180 sek-i. Üksik sõidupilet maksab 30 sek-i üks ots ühele.

0
0

Käisin kunagi ammu Rootsis ja sattusin kogemata turule ja see ei olnud mitte väike. Kas oskab keegi aidata , kus see võiks olla ja kindlasti pole neid seal üks. Kes viitsib ja teab see vastab. Plaan jälle minna. Aitäh.

0
0

Rootsis on kindlasti kymneid, kui mitte sadu turge igas suuruses. Googlel on olemas selline teenus, kui Google Street Map. Seal on ka Rootsi olemas. Selle abil saab virtuaalselt, kursorit liigutades, seigelda mööda turge ja tänavaid ning olla vöib, et satud kogemata ka selle öige turu otsa :-) Paar päeva tagasi lisati Google Street Mappi ka Soome. http://maps.google.fi/intl/fi/help/maps/streetview/where-is-street-view.html

0
0

Et ega pole kursis keegi, kuidas praegu hinnad poodides on? Aled on vist lõppenud selleks korraks?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased