Viimased kommentaarid

Oma kogemus: pass nädalaga ja ID-kaart kahe nädalaga. Töötajatelt kindlasti üle küsida, kuidas hetkel väljastamise kiirus on.

Annapurna ringil oli kolme aastaaja magamiskotile vatitekk lisaks. Külma väga palju ei olnudki(viimases ööbimiskohas ehk ca -5), aga soojemas on ikka mugavam magada.

Saatsin priva. Kui muud varianti ei ole, siis ehk saad sellest abi.

Pead vaatama dokumendi pealt, kas oled Eesti kodanik või välismaalane ja vastavalt sellele ongi. ;)

Loen oma ETA approval notice pealt, et kehtib 6 kuud.

Sri Lanka 2 templit ja kleeps mahtusid sõbralikult ühele lehele. Lisapass võib olla abiks, kehtib sama kaua kui põhipass.

Siis on ikka väga hästi, kui selle 510€ sees veel Yala ka sees on. Meil oli plaanis Yala parki külastada, aga küsitud 110$(14.000Rs)kahele kõlas kuidagu uskumatult palju(eelnevalt LPst hindu uurides) ja loobusime kahetsuseta. Käidud safaritel küll.:)

Lamantiin: milliseid piletid selle 110€ sees sisalduvad?

5th edition, ostetud 2009 sügis

Infoks: Donaldi pakkumine praegu küsides oli 695eurot 9 päeva/8 ööd hommikusöökidega.

Soovitan teha ESTA. Vähem sekeldamist.

Huvitav, et plaksutamine nii paljusid häirib. Kui keegi oma rõõmu väljendab, lenduritele tunnustust avaldab või oma hirmuallika lõppemist tähistab, siis miks seda pahaks panna. ;) Mulle isiklikult ei sobi need aerosoolid, mida lennukis õhku pihustatakse. Lõhna eriti polegi, aga hirmsasti paneb pea valutama ja tekib ajutine lämbumisetunne.

Ma sooviks hetkel üle kõige osta killukese sooja päikest. Vastu võin pakkuda 10 valget muna.

Ma tavaliselt reisin selle mõttega, et käidud kohtadesse tagasi ei lähe. Naudin niipalju kui võimalik ja ei lähe teist korda seda esimest ehedat emotsiooni lõhkuma. Erandiks muidugi Soome-Norra loodus, kuhu läheks mõnusa seltskonnaga iga kell matkama ja siis mõned Euroopa linnad paaripäevaste töökeskkonnast väljarebimise abinõudena. :) Kahtlemata on suured riigid need, kuhu saab tagasi minna ilma juba käidud teekonda kordamata, aga leian, et on veel palju avastamata senikäidutest oluliselt erinevaid riike, kuhu tahaks jõuda. Iga käidud koht jätab jälje, kas on vapustav loodus, põnev ajalugu, kultuuriväärtused või "ebanormaalselt" soojad ja sõbralikud inimesed. Ei oskagi lemmikuid paika panna.

Põhja-Korea. Ei hakkagi kommenteerima, kes saab aru - see saab.

Ma ei tea, mis nipiga, aga just sellist pealkirjas nimetatud marsruuti sellises järjekorras pakub sel aastal üks reisibüroo.

Tsiteeriks ühte reisipäeva: XI Päev. Saida- Quamari Hommikusöök. Tutvumine vaatamisväärsustega. Siin näeme ottomanide aegset ehituskultuuri. Seejärel sõidame Liibanoni-Iisraeli piirile. Ületame piiri ning jõuame Akko väikelinna, kus paneb tähele sajandite jooksul toimunud lääne ja ida kultuuride segunemist.

Kõik on võimalik siin ilmas ;)

Kui see kiire asi esmaspäevani kannatab, siis Finnairi klienditeenindus on telefonil:6266 309 (E-R 09:.-17:00)