Turistina Lääne- ja Lõuna Austraalias, Perth ja lähiümbrus

Enne jõule lend Singapuri ning kuna hetkel vähemalt igalpool sealkandis sajab, siis tekkiski mõte Perthi lennata, kus ilma väga ilus ja tundub aina paremaks minevat.

Kuna LP ostmiseni pole veel jõudnud ja suhteliselt võhik sealkandis trippimisele, siis paluksingi veidi infot.

"Must-see" kohad kuhu minna ja mida näha leian netist ka, aga oleksin just huvitatud infost ringiliikumise, vahemaade, majutuse võimaluste ja hindade ning kogu muu selle juurde käiva osas. Mõnusate väiksemate linnade/külade osas ei oleks ka paha infot saada.

Pakun et Aasia stiilis rolleriga trippimine pole päris see teema seal, ning eeldatavasti auto rent ka kõige soodsam ei ole, et siis tuleb vist kombineerida bussi/ringo/auto/laeva variante selle 3 nädala jooksul?
Ning majutuse osas vist ka rannast 40 euroga mõnusat bungalot ei saa - kui üldse selliseid väiksemaid linnu ja randu on? :)

Mingit 4 tärni hotelli taga ei aja, aga mõnus väike ja puhas majutus võiks ikka puhkusel olla (mitte ühikatuba ega ka jagatud vannitoaga).

Ühesõnaga tahaks nippe ja trikke teada ning ka pilti ette saada, et mis konfitsendiga peab näiteks mõnusa Aasia või Lõuna-Ameerika trippi eelarvet korrutama.

Tänud juba ette!