Üks ots või edasi-tagasi?

Austraaliasse minek pole odav ettevõtmine. Kuigi Austraalia immigratsioonibüroo läbi viisatingimuste teatab, et 5000 dollarit (pluss raha viisaks ja lennupiletiks) on sobiv summa Austraaliasse tulemiseks, siis tegelikult seda ei kontrollita ja hakkama saab odavamalt, kuid mitte odavalt. Järgnev jutt on vaid üldiseks ülevaateks, tegelikud summad sõltuvad ikka kulutajast! (http://www.infoaustralia.eu/index.php?name=News&file=article&sid=28)

Need kel kogemusi, kas seda 5000 dollarit kontrollitakse? Kui me ei tea millal tagasi tahaksime tulla, siis praegu ostaks ühe otsa pileti. Aga sellisel juhul räägitakse, et on vajalik, et see summa kontol oleks. Kui hoolikalt seda kontrollitakse?

Tänud!

Mina ostsin näiteks muudetava kuupäevaga tagasisõidu pileti.

Ühe otsa pilet võib olla kallim kui edasi-tagasi pilet. Tavaliselt on ühe otsa hind 70% kahe otsa pileti hinnast. Muudetava kuupäevaga piletid on samuti üldjuhul mõttetult kallimad, seega mina võtaks edasi-tagasi pileti kindla kuupäevaga.

Njah... aga asi selles ongi, et me ei kujuta ette, millal me tagasi tahame tulla ja kust kaudu. Tegelikult huvitab mind hoopis see 5000 AUDi. Kas seda kontrollitakse?

tiba alla kahe aasta tagasi läksin ühe otsa piletiga ja viiesaja dollariga....ei küsinud mult keegi midagi ja tagasi ka ei saadetud.

minnes ühe otsa piletiga võid küll tiba rahas kaotada, kuid saad alati valida, millal ja kust tagasi tuled v kuhu lähed.

andres

Läksime 2006.a. oktoobris üheotsapiletiga Austraaliasse. Muretsesime samuti, et ehk hakatakse pärima, seega olid kõik pangakonto väljavõtted välja prinditud, krediitkaardid (piisab ka nendest, lihtsalt siis võtta kaasa ka krediitkaardi sõlmimise leping) jms kaasas. Ei kontrollinud keegi ühtegi paberit ega tagasisõidupiletit... Brisbane'is maandusime. Tagasi tulime aasta pärast samuti 1-otsa piletiga läbi Tai, kus peatusime kuu aega. Ostsime tagasisõidupileti augustis ning 1 ots oli mõlemil korral ca 10000 krooni. Lendasime läbi Londoni. Otsida tasub www.travelbag.co.uk ja lastminute.com jne Sinna läksime Cathay Pacific'uga tagasi Thai Airways'iga.

Kui pätt pole,ei saada sind keegi tagasi,ega kontrolli.Mine aga julgelt!