ukraine international - Lend Stockholm-Bangkok

Suvel ja sügisel tulid müüki odavad piletid Taisse, Bangkoki Stockholmist. Tahtsin uurida, kas keegi lendas juba ära ja kuidas kogemused olid. Kas lennukid olid ok, toitlustus, piisav aeg ümber istumisel? Jagage kogemusi, kas peaksime midagi ette teadma? Mis hinnaga on praegu taksosõit sadamast Arlanda lennujaama? Igasuguse info eest oleksime väga tänulikud

Tere,

lendasime just hiljuti UIA-ga suunal Stockholm-Kiiev-Bangkok-Kiiev-Stockholm economy classis. Üldjoontes jäime väga rahule. Jah, UIA-t ei saa võrrelda Aasia lennufirmadega, aga sellise piletiraha eest oli teenus korralik ja turvaline. Stockholmist väljus lend õigeaegselt, lennuk puhas, teenindus sõbralik. Suunal Stockholm-Kiiev on toitlustus tasuline. Pardamenüü olemas, aga valik kesine. Positiivne, et on lühike jätkulennu ooteaeg Kiievis. Uus terminal Kiievis on moodne ja puhas. Samast terminalist väljus ka edasilend Bangkoki. Lendudel BKK-Kiiev-BKK pakutakase 2 x süüa, vett, kohvi, teed ja mahla. Alko on tasuline (hinnad normaalsed). Vesi saadaval tasuta kogu lennu vältel. Istmevahed 81 cm, piisavad mugavaks lennuks. Meelelahutus lennukis põhimõtteliselt puudub, aga kuna mõlemal suuna on pikad lennud öised lennud, siis meile ei olnud meelelahutus ka oluline. Teenindav personal suhtleb vabalt nii inglise kui ka vene keeles. Lendame ka järgmisel korral UIA-ga. Taksosõit sadamast -Arlandale maksis 495 SEK (kollased taksod).

Ireni007 - hea, et küsisid, ka mind ennast huvitasid täpselt samad küsimused. Aga näed, tuligi kohe punane nupp ära. Mingi Trip.ee ideeline korravalvur ei saanud seda küsimust meelerahus lugeda. :)

@angu: suured tänud info eest, sellest on meile palju abi , teame nüüd mis meid ees ootab