Unenäomaa - kust leida?

Nägin ühel öösel und, kus käisin järjekordselt reisil. Sihtkoht aga oli väga veider.

Lennuvälja maandumisrada oli samast materjalist nagu Aafrikas teed, selline punane ja mühklik, pori ilmselt. Palmide vahel asuv maandumisrada oli pikk. Ja sinna maandusid suured lennukid (siin ei mõtle ma mingeid 40-date aastate omasid, ikka korralikud). Neid eristas aga muu maailma lennukitest see, et olid roostes ja eriti viletsas tehnilises olukorras. Selliseid näeb lennukite surnuaial (või siis odavlendudel???) tavaliselt. Aga kõigest hoolimata nad lendasid ja maandusid. Alati oli aga see probleem, et kas lennuk saab pidama või ei saa. Külarahvas tuli seda alati vaatama. Mingit piiret külarahva ja lennujaama vahel muidugi polnud. Mina unenäo ajal mingit crashi õnneks ei täheldanud.

Üldiselt tundus kogu see maa asuvat dzunglis. Majade vahel olid sarnased teed nagu me Aafrikast ette kujutame. Majad aga... olid 5-9 kordsed Hrjusovkad (ei tea, kas õigesti kirjutasin). Noh sellised eriti vana kooli omad, 70-ndate algusest. 9kordsetes olid liftid. Sellised mehhaaniliste ustega. Mäletan, et suure osa unenäost sai ühe üheksakordse viimasel korrusel rõdul passitud. Vahepeal sai ringi ka käidud. Elanikud musta nahavärviga.

Vot nii palju on unenäost meeles. Viimase aja kõige parem unenägu. Kohe tekkis tahtmine see sihtkoht üle vaadata. Küsimus ainult, et kust sellist maad leida?

Kusagil saates.. kas see oli meeletu maailm vms.. oli küll sellisest lennujaamast juttu, aga mitte ei mäleta kus. Tõenäoliselt oli tegemist ming aafrika lennujaamaga.. aga sinu jutt on kuidagi väga tuttav :-P nagu oleks sellest samast saatest maha viksitud.