UPTravel -kust välja ilmus?

Turule on ilmunud uus reisfirma -UPTravel- kust see nüüd ilmus ja kas on mõni vana tegija uues ülekonnas?
kas keegi usaldab oma reisiraha selle firma käsutusse enne reisi toimumist?

Up Travel oli näiteks trip.ee äsjalõppenud reisijutukonkursi peasponsor. Täiesti toimiv väike Eesti reisikorraldaja.

Nojaaa...
kas nn."reisiettevõte"(väljend eelnevast kommentaarist) on reisikorraldaja või lihtsalt reisibüroo teiste reisikorraldajate pakettide edasimüüja?
kui see "ettevõte" nimetab end reisikorraldajaks, siis kuidas seletada esindaja puudumist sihtkohas (Türgis)kes lahendaks kohapeal majutusega tekkivaid probleeme?
miks on UpTravelil tarbijatele tagatis ainult kuni 22.august 2011?
samal ajal müüvad pakettreise sügiseks

Enamik registreeringuid tehakse mingi tähtajaga. Näiteks peavad enamik firmasid kinnitama oma registreeringut mingiks ajaks, samas tehakse lepinguid aastateks. Kui pank annab välja garantii, siis ükski pank ei väljasta seda tähtajatult. Ikka tähtajaliselt.
Päris kindlasti on UpTraveli puhul tegemist reisikorraldajaga, kes ise reise korraldab. Mis muidugi ei tähenda, et nad ei võiks ka teiste korraldajate reise edasi müüa.
Arvan, et õigem oleks vastuste saamiseks pöörduda firma enda poole.

Esindaja puudus Uptravelil ka Sharm el Sheikhis. Ehk siis kui kogu reisiseltskonnaga ise taksoga peab hotelli transfeeri organiseerima, võib öelda, et arenguruumi veel firmal on...

Jah, hiljem ilmus välja küll üks kohalik karvajalg, kes oma kehvakese inglise keele oskusega end Uptraveli esindajaks nimetas, kuid ekskursioone see küll ostma ei meelitanud(eriti kui nn esindajal pole hindade suhtes korralikku ülevaadetki).

Õnneks polnud see meie esimene reis Egiptusesse, mistõttu ei olnud väga esindaja järele vajadust. Järgnevad korrad aga valin reisikorraldajaid hoolikamalt...

Meie reis: 6-13. november 2011 - Sharm el Sheikh - hotell Sharm Holiday Resort