USA/Florida - Orlando : Discovery Cove teemapark

Kas keegi teist on külastanud Orlandos asuvat Discovery Cove teemaparki ?
Netist leitud info põhjal tundub asi huvitav olema - minule eeskätt sellega, et saab 30 min. ujuda koos delfiinidega. Loomulikult on teemapargi kodulehe (www.dicoverycove.com) andmetel ka veel muud huvitavat ... Pilet muidugi soolane - 289.- USD, kuid selle eest sisaldub paketis väidatavalt ka kõik järgnev (peale tavalõbutsemise, raibasseinis ujumise ja delfiiniga ujumise, tundub, et ka terve päeva söögid ja joogid (kes teab muidugi mis ulatuses, kuid ehk snäkk ja koola siiski), ujumisvarustus, "kohalik snorgeldamine" ("korallidega ilubasseinis") ning ka pääsmed mõnesse teise teemaparki 14 päeva jooksul ...

All-Inclusive detail description:

  • 30 minute Dolphin-swim session
  • Snorkeling with thousands of tropical fish in the Coral Reef.
  • Wading with the rays in the Ray Lagoon.
  • Hand-feeding birds in the free flight Aviary.
  • Relaxing in the Resort Pool and swimming along the Tropical River.
  • Continental breakfast, sumptuous lunch, plus all snacks and beverages throughout the day.
  • Snorkel gear, swim vest or wet suit, towels, lockers, sunscreen, beach chairs.
  • All day self-parking.
  • Choose admission to either SeaWorld Orlando or Busch Gardens Tampa Bay* for 14 consecutive days. Or the Ultimate adventure, including admission to SeaWorld Orlando, Busch Gardens Tampa Bay and Aquatica for 14 consecutive days for an additional fee.

Passes valid for either SeaWorld Orlando, Aquatica, or Busch Gardens Tampa Bay are valid before or after your Discovery Cove visit.

Ehk oskab siis keegi oma kogemuste põhjal selle teemapargi kohta midagi kommenteerida. Oodatud oleks kõik selle pargiga seonduvad arvamused jms.
Mind paelub selle teemapargi juures kõige rohkem muidugi koos delfiiniga ujumine.
Mis arvate ?

Eks ta reklaami maiguline ole !
Ei ole seal käinud, aga SeaWorldi saime alla 100 usd, mis kehtib terve aasta. Ei pakutud küll delfiinidega ujumist ja snurgeldamist, aga...kas 289 usd eest on ikka õige basseinis sulistada? Meres võibolla mitte nii värviline, aga samuti tore!
SeaWorldis näiteks jäi tervest päevast väheks, et kõik läbi käia ja kõike näha. Nii, et ...rannatool ja basseini ääres lebamine....no maeitea!
PS. tasuta snack tähendab üldjuhul soolakrõbuskeid....
SeaWorldis on näiteks Budweiseri resto, kus õlled tasuta, astud aga kraanidega leti juurde ja onud aga kallavad.=)

Aga..käi ära ja jaga pärast muljeid!