USA ja Puerto Rico reisi pildialbum

Poolteist kuud pärast saabumist viitsisin lõpuks USA reisi pildid ära traalida ja kõpitseda. Olles seekord suht turistlik, kestis trip peaaegu 3 nädalat- 3p NY, 1p Miamis, 2p Key West, 3p Evergleids'is seminoli indiaanlaste reservaadis, 8p Puerto Ricos (ring peale).

Reis oli suht low budget ja võtsin ta ette vaid AA/BA broneeringusüsteemi itimeeste näpuka tõttu (või miskit taolist), mille leidis üles üks Estraveli nupumees. Tagajärg- 5200 eestlast ostis 4000 eegu eest lennureisi ussa ja tagasi. Et lennuperioodiks oli 6 kuud, siis pidi keskmiselt 30 eestlast päevas üle lombi lendama.

Meie ülelennul oli lennukis ca 20 virulast. Eestlastevabu päevi oli ainult Puerto Ricos ringi sõites. Vist 4 päeva. Miamis jõudsime lennuväljalt hotelli pärast südaööd. Hommikul mina vannitoas hambapesul ei suutnud oma kõrvu uskuda- krt, laealusest ventilastioonirestist kostab eesti keelt. Kõrvad ei petnud.

Eredaim kohtumine oli NY-s Broadwayl - astume me mingist elektroonikaputiigist välja ja voilaa, sama vaateakent uurib maestro Eri Klas. Ma ei saanud teda tervitamata jätta. Pean nentima, et härra on ka võhivõõraste kaasmaalastega ÜLIMALT heasoovlik ja jutukas. Ja juttu jätkus lauaks (maestro initsiatiivil).

Pildid on http://nagi.ee/photos/valdek/sets/199999/ Ära töö ajal vaata.