USAsse lapsega- covid test või mitte?

Plaanis vaktsineerimata lapsega USAsse reisida ja ei saa aru kas lapsel on vaja negatiivset testi või mitte? Kas kellelgi on hiljutist kogemust?

Teste ei nõuta enam.

0
0

Oktoobris käisin, laps 12.a.

Kui nüüd näpuga järge ajada, siis deklaratsioonil pead märkima, et alla 18.a. ja siis nõustud tegema kohapeal testi, mille tegemise aeg peaks ka olema ära broneeritud. Samas deklaratsioonis märgid ära ka muuseas oma (täiskasvanu) vaktsiinide seisu.

Deklaratsiooni korjab ära USAsse lendav firma, USAs seda enam keegi ei küsi ja reaalselt ei küsitud ka lapse kohta mitte midagi.

0
0

Tere

Plaanis samuti USAsse minna juulis, lastega. Lapsed covidi suhtes vaktsineerimata. Kas kohapeal testimine on siis vajalik või peab olema eneseisolatsioonis mingi aeg? Meie reis oleks ainult kaks nädalat. Või olete lapsed siiski vaktsineerinud? Ma ise vaktsineeritud 2021.a alguses viimati. Kas ja millised tõendid peab kaasa võtma?

Kust vaadata pileteid, kas booking.com on ok koht? Kas keegi umbes teab, palju maksab ära antav pagasi ühik, sest piletites, mida vaatasin, sisaldus vaid 10 kg käsipagasit.

Kas teab keegi, kuidas korraldada seda ja palju teenus maksab, kui tahta saatjat, kes aitab lennujaamas orienteeruda ja õigele lennule saada?

Vaatasin, et nüüd Seattlesse otselennud Helsingist. Kas keegi on sõitnud, tundub liiga hea, et tõsi olla?

Kas Helsingis 1.5-tunnist piisab, et lennukeid vahetada?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased