SolEst

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
19 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ega vahet vist pole millal teha, ise just tulin NYCist 47. tänava ja Lexingtoni avenüü nurgal olin The Roger Smithi hotellis, samuti 3,5* ja hinnaks 75$ öö. Maksin mingi 2 kuud ette.

Sain Navy Pieri lähedale 65$ öö 4*, seda siis 9-11.04

Hotwire Priceline erinevusest kirjutasin natuke ennem. Hinnavahe u 15% priceline kasuks. Samas ostsin läbi hotwire autorendi San Juani. Võrreldes pricelinega tunduvalt odavam isegi oma hinda pakkudes. Sain standard cari 19$ ööpäev.

Isegi ööbin seal 15-20.04 ja priceline kaudu hinnaks 80$ öö.

Kas need prepaid kaardid ka mingit andmesidevahetust lubavad? Ja mis mb hind võiks olla?

Kuskil ma seda ka juba mainisin, et usas ei ole üldjuhul toas kahte king size voodit vaid on kaks queen size voodit. Sinna mahub küll kaks inimest magama, aga ruumi pole nii laialt :-)

On söök tasuta, pakutakse 2 korda (üks on suupiste ja teine soe söök, juua saab kogu aeg) ja alkoholi minipudel oli viimati 5€ või 6$ . Viimase puhul kindel enam ei ole.

Ei tea kas aeti mulle jama, aga kui ostsin pileteid öeldi, et nimevahetus maksab pileti hinna (ehk 3999,-) aga pmst on võimalik.

Ei küsitud ju seda. Vastus on, et kui on lapsel dokument olemas ja vajadusel viisa võib ta ka üksi reisida vanemad takistada ei saa (parim viis selle vältimiseks on mitte lapsele dokumenti teha või see kindlalt enda käes hoida). Et ära hoida lastega kaubitsemist on piirivalveametnikul õigus täpsustavaid küsimusi küsida kuid see on ka üldjuhul kõik. Mitte keegi ei saa kindlaks teha, kas luba on või ei ole ja ei kirjutata seda ka seadustesse kuna on palju üksikvanemaga perekondi kellel pole võimalik parima tahtmise juures teiselt vanemalt luba saada (surmad, lahkuminekud jne).

kas seal mitte ei saa linnukest kuurorti eest ära võtta. Ise sain San Juanis 3+ hotelli 80$

Tegelikult ongi kaks varianti. Kas saata pagas Tallinn-Stockholm-London seal siis välja võtta ja edasi panna eraldi Miami lennule. Või võtta Stockholmis pagas välja ja panna Stockholm-London-Miami ja seal välja võtta. Valikute tingimuseks on see, et piletid on kõik ostetud samal ajal. Miks selline vahe? Sellepärast, et EA-l ja BA-l on omavahel leping pagasi edasisaatmiseks, sama leping on ka BA-l ja AA-l, aga EA-l ja AA-l ei ole. Seega otse ameerikani ei saa, sest EA ei saa sõlmida BA eest kokkulepet pagasi üleandmiseks AA-le. See oli vähemalt selline seletus, mille Estraveli kontori juhataja mulle andis. Mul just kokkulepe oma pagasi osalt selline, et välja peaksin võtma alles Londonis. Kuna aga seal on mul ka ainult 2h lendude vahet, siis vist ei riski ja lähen ikkagi käsipagasiga.

Ise võtsin läbi priceline hotelli aprilli keskpaigaks kaheks ööks, maksin 55$ öö eest, asub downtownis, ehk siis mitte beachil. Hotelliks sain: Hyatt Regency Miami 400 S E Second Ave

Kuna tegemist soodsa asjaga, siis pajatan ka oma kogemusest, et kellelegi otsustamiseks julgust anda. Alustasin oma otsinguid Chicago hotellidest, plaanin seal olla 2 päeva aprillis. Minu tingimused olid, et võimalikult odav, võimalikult kesklinnas ja vähemalt 3*. Lugesin ka erinevaid taktikaid, mille põhiline soovitus oli võrrelda hinda Hotwirega ja seal olevast hinnast pakkuda 15% alla. Olgu öeldud, et enne priceline otsisin erinevatelt saitidelt ja tulemuseks sain kõige odavama 4* hotelli kesklinnas ~90$ (tingimus: kohene väljaost ja vähemalt 2 kuud ette) ning 2* hotelli kesklinnast 5 km kaugusel (samas metroo lähedal) 65$, viimase ülevaadetes selgus, et igasuguste satikate oht on samas suur. Hotwirest leidsin siis 4* viimase hetke pakkumised kesklinnas (Navy pieri lähedal) u 77-80$ eest. Mõtlesin, et seega alustan pakkumisi netuke rohkem kui 15% ning tegin pakkumise 65$. See läks ka läbi minu üllatuseks ning hotelliks anti Fairmont Chicago (http://www.fairmont.com/chicago/). Tundub, et tegemist on väga hea diiliga. Saatsin fairmontile e-maili, et nad kinnitaksid toa olemasolu, seda nad ka tegid niiet kõik tundub ok olema. Ei tea, vahest oleks pidanud veel väiksema pakkumise tegema, aga kuna oli esimene kord, siis sellised on minu kogemused.

Helistasin ka seabornei ja selgus et kohe makstes oleks piltid olnud 91$ ja kui osta kohapealt välja, siis 99$.

Selle kohta öeldi mulle piletit müües, et maksab 3999,- ehk siis sama hinna.

Noh siis ma lendan enam vähem sama lennukiga tagasi :-) plaan minna San Juanilt St.Thomasele kuskil 18-20 aprilli paiku.

Kas on minul midagi viga või on siin kahvad seletajad, aga vot ei õnnestu see eesti kaardiga maksmine. Küll on Zip vale küll ei ole eelregistreeritud kaarti kuskilt võimalik valida jne ... tehke keegi puust ja punaseks. See väide, et kasutada USAt Zipiga 6666 ei pea paika, kuna seda osariiki ta ka ei aktsepteeri.

Kuna otsin ise ka võimalusi liikumiseks San Juanilt - St.Thomasele, siis leidsin sellise vanema lingi, äkki on abiks. Jaga kogemusi ka siis. http://en.allexperts.com/q/Puerto-Rico-183/Transportation-St-Thomas-1.htm

Ehk siis omal selline probleem. Kuna viibin Puerto Ricol ja St. Thomasel kokku 6 päeva, siis ei oska ka praegu hotelle kuhugi broneerida, kuna lahtine on kuidas ja kuna saab vahepeal teisele saarele. Mingeid liinilende/laevu nagu ma aru saan ei ole? Kuidas käib nende broneerimine ja kuidas nandel kohtade saadavus on? Ning hind?