Uustulnuk reisimaailmas augustis Kreekasse

Hei, Kuna pole kunagi puhkusereisil käinud siis sooviks Teilt soovitusi, kuhu võiks augustis reisile minna? Kas ja mis piirkonda Kreekas soovitate. Reisi eesmärk on pigem rannapuhkus ning kaunite randade ja loodusega tutvumine. Mida oskate rääkida Gouvese kohta? Ja kust tasuks pakettreise vaadata? Aitäh juba ette kõigile abi eest

Kreekas on augustis kõrghooaeg veel. Ise olen käinud Kreeta saarel, põhja osas, kõik mis nägin oli väga kaunis! Uurisin, mis paketid saadaval on. Vaatasin tripadvisorist hotellide arvustusi ja asukohta, teinekord võid sealt leida päris häis nippe mõne hotelli kohta. Enda paketi sain 508€ eest sept lõpp - okt algus. Väljas oli veel eestlase jaoks väga soe, kõik päevad päike paistis ja merevesi ka ei jahutanud väga. Tripadvisorist lugesin, et see hotell, mis paketis oli pakutud on pooleldi remonditud, seega maksin 50€ peale ja sain tänavapoolse toa rõduga, suure voodiga ja uues hotelli osas. Kui ma vana hotelliosa tube nägin, olin õnnelik, et peale maksin... Need toad olid täpselt nagu nõuka ajast, läikiv spoonmööbel ja kriuksuv plaatpõrand. Saarel liikusime ringi rendiautoga, võtsime tänavalt suhteliselt odavalt (pärast avastasime, et hotellist oleks odavamalt saanud parema auto, mis sõidab korralikult mägedest üles ka). Käisime saare kõige ida poolsemas tipus, kus kasvab Euroopa suurim looduslik palmimets ja meeletult ilus Vai rand. See oli tõesti ilus ja mõnus... suured palmid ja helesinine laguun ümbritsetud mägedest. Sinna sõitmine on suhteliselt pingeline, kohalikud kihutavad mägiteedel pimedates kurvides mööda, järsud kaljuservad ja pisikesed külad tee ääres. Ma ei oska öelda, mis seis seal augustis on, kui turiste on kõvasti rohkem. Paketireisiga on see ka veel hea, et reisikorraldajaga kohtud hotellis. Temalt saad infot kõige kohta, mis vähegi huvitab. Ühe ekskursiooni ostsime ka temalt. Väga mugav, kuna tullakse järgi bussiga ja tuuakse hotelli tagasi ka. Esimest korda minnes soovitan osta reisikorraldaja kaudu. Niiviisi on lihtsam ka lennujaamas sinna minnes ja tagasi tulles, võtad kellegi tuttava sappa ja jõuad oma lennule. Samuti saad lennujaamast hotelli ja tagasi ka, ei pea muretsema selle mineku pärast, eriti kui lend on öösel. Oma reisi ostsin tuusik.ee kaudu, kaks aastat tagasi. Peale seda ei ole rohkem paketireisidel käinud, pigem ikka omal käel. Normaalsed pakkumised on kuidagi väga kalliks läinud. Igatahes, soovitan Kreeta saart. Sealt on võimalik minna ka teistele lähedal asuvatele saartele. Kui eelarve ei mängi rolli, siis soovitan ka Santorinit, mis on tunnistatud Kreeka kõige ilusamaks saareks, kui vaatad pilte, saad aru, et põhjusega.

1
0

Kui uustulnuk, siis ehk tõesti pakettide kaudu. Minu isiklikul arvamusel on ilusaimad rannad sinise veega ja heledate randadega Ioonia mere saarestikus. Ehk siis Lefkada, Kefaloonia ja Zakynthos. Neid saab ka kombineerida. Kui mandriosaga piirduda, siis ma eelistaksin Halkidiki poolsaari. Nende kohta leiab ka siit foorumist infot. Sihtpunkt võiks olla Thessaloniki ja sealt kas tuuridega või rendiautoga. Ka paadiretked on võimalikud. Tuntumad saared, Korfu, Rhodos ja Kreeta, aga ka Santorini jms on muidugi ka variandid, kuid ilmselt üsna turistikad. Kreeta oma suurusega pakub ehk pisut variatsiooni. Sellist vanaema juures maal efekti saab näiteks Nafplioni ümbruses, kust on võimalik leida rahulikke lahesoppe. Sõltub ilmselt ka palju sellest, kuhu neist paigust pakkumisi on ja mis on hinnad.

0
0

Endal kogemus eelmise aasta septembris Kreeta Rethymno linnaga. Soovitan soojalt, imeline rand (mitu km liivast randa), rannapromenaad oma kaupluste ja tavernidega. Samas ka vanalinn ja sadam. Käisime Tuusiku vahendatud pakettreisiga. Reisikorraldaja oli Novatours. Käisime Samaaria kanjonis ja dziibisafaril. Nii et ülevaade ka saarest ja mägedest olemas. Sooja oli +30 ja enam septembri keskel ja mida Eestis naljalt ei ole : päike täiesti pilvitus taevas hommikust õhtuni ja terve nädal!

0
0

Tere. Sai Kreekas käidud 2016 augustis 2 nädalat. Mina soovitaks samuti Kreetat: sealt leiad nii ilusad rannad kui põnevat matkamist looduses, N: Samaria kanjon (Euroopa pikeim).

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased