Vaatamisväärsused alates Lätist kuni Bulgaariani

Minek siis autoga juuli lõpus Eestist Bulgaariasse. Küsmus selles et mida on vaadata selle reisi jooksul,(lossid jm sellised),hea oleks kui ka mingi täpsem asukoht oleks teada. Asi selles et sai eelmise aasta suvel Ungaris käidud ja kogetud seda et kuskil kaardi peal eriti vaatamisväärsusi ei ole. Enamus viitasid on ka nagu on, näiteks mitmel juhul oli et 3km pärast on mingi asi ja mida lähemale jõudsin seda vähem silte oli ja nii mõndagi kohta üles ei leidnudki. Paluksin siis abi seekord teie käest:)

Selgita välja riigiti vaatamisväärsused. Bulgaaria: http://bghotelite.com/sights.php Rumeenia: http://www.goromaniatours.com/attractions-romania.html Osta reisijuhid.

0
0

Suurlinn Varssavi: Kuninga loss(vanalinnas), Wilanowi loss(kuninglik teekond), Ujazdowski loss. Kui sõidate edasi Katowice poole siis soovitan külastada Czestochowa linna ja vaadata seal kaunit Jasna Gora(loe: jasna gura) kloostri kompleksit. Enne Czestochowat Sulejow - loss (Varssavi maanteelt Piotrkow Trybunalski linnas tuleb keerata vasakule).

Huvitav on sõita läbi ida-Poola (läbi Lublini). Varssavi Lublini tee peal asub Kazimierz Dolny - väga ilus keskaegne linnake. Lublinis - Vana linn, loss. Edasi Krakowi poole - Sandomierz (ilus vanalinn, loss); Baranow Sandomierski loss; Tarnow - vana linn, Bochnia 12.saj. soolakaevandus, lähedal asub Nowy Wisnicz´i loss.

http://www.mapa-online.pl/

0
0

Läti - Sigulda-Krimulda-Turaida; Bauska Leedu-Kaunas Poola-lugematu arv paremas ja halvemas seisukorras olevaid linnused; Krakov ja Krakovi ümbruskond Ungari-Eger (kähku lugema raamatut "Egeri tähed") Rumeenia- Dracula loss

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased