Vaatamisväärsused marsruudil Rostock - Praha - Budapest (autotrip)

Sel suvel, juuli keskel on plaanis minna autoga trippima, reisi aeg 2-3 nädalat. Olen siin vaadanud ja otsinud foorumites, kuid enamus on läbi Poola sõidud. Meil on aga sel aastal plaan Poolat vältida.

Idee on minna laevaga Rostocki ja sealt siis suunal Berlin - Dresden - Praha - Budapest ning tagasi tulla võibolla Horvaatia/Italia nurga põrkest tagasi. Hetkel on veel lahtine, kas sõit saab toimuma sihtkoht -> Tallinn mööda maismaad või siis samamoodi laevaga Rostockist. Ei ole veel ka seda ostsutanud, et kas sõita Rostockist ühe jutiga Prahasse või mitte. Vahemaa ca 550km või siis jääda ööseks kas Berliini või Dresdeni. Seda sel lihtsalt põhjusel, et laev jõuab Rostocki alles hilja õhtul. Dresdenis on üks tehnikamuuseum (Verkehrsmuseum), mida võiks kindlasti külastada.

Majutuste kohta leiab infot tonnide viisi, kuid kui on mõni eriti hea koht välja pakkuda, siis võib seda teha. Aga põhirõhk ja küsimus on, mida soovitaksite kindlasti antud marsruudil külastada või kust läbi põigata?

See on väärt vaatamisväärsus, üks meie reisi seltskonnast on seal käinud, tõenäoliselt lähme ka sealt läbi! Tänud vihje eest st meeldetuletamast! :)