Vajan viisasid või mitte?

Tere! Lendan Austraaliast koju läbi Singapuri, Delhi ja Moskva. Lendude vahed on vaid paaritunnised.

Kas mul on kuskil viisat vaja?

Aitäh juba ette.

Kas sul lennud on kõik ühel piletil ja sama firmaga st, et vahepeal ei pea pagasit välja võtma? Kui jah, siis peaksid saama transiittsoonis hakkama. Kui ei, siis soovitaks teha transiitvisad, mida sul oleks sellisel juhul vaja Indiasse ja Venemaale. Singapuris pole viisat vaja. Lisaks leiad infot ka www.vm.ee lehelt, siit foorumist või siis konsulaatide lehelt.

Seda pagasi asja ei tea. Bookisin piletid Singapurist Helsingisse. Indiasse lendab jetstar terminali 3 ja sealt edasi Aeroflot terminalist 3. Moskvas on terminali vahetus F - D, aga kuna lennufirma ei muutu(s.t Moskva - Helsingi ka Aeroflot) siis seda pagasiasja jälle ei oska öelda. Kuna internetile ligipääs piiratud siis oleks tänulik, kui keegi ütleks, kust ma viisad saan vajadusel.

Kui lendan Jetstariga Indiasse ja sealt Aeroflotiga edasi, siis pead suht kindlalt võtma pagasi välja ning taotlema ka transiitviisat. Kui Aeroflotiga edasi lendad, siis peaks teoreetiliselt minema pagas otse Delhist Helsingisse. Samas aga kuna pead Venemaal terminali vahetama, siis teoreetiliselt peaks alla 24 tunnise ümberistumise puhul ilma saama.

Kus riigis sa hetkel viibid st kust sa teoreetiliselt peaksid transiitviisasid taotlema? Teine asi, palju sul lendudeni aega on?