Varahommikul Easyjet peale..

Stansteadist tuleb lennuk välja Tallina poole varahommikul 6.45.. kui jõuan kell 5 alles lennujaama, kas on oht maha jääda? Tahaks 3.30 bussiga Victoriast tulla, aga see on alles kell 5 lennujaamas. Kas Stanstead on keeruline suur jaam, on see varahommikul rahvast täis.. ?

Või peaks ikka pool tundi varasema bussiga tulema..

On küll suur lennujaam ja kindlasti tuleks varem, vastasel juhul võid vabalt maha jääda. Seal ikka annab joosta.

olen isegi tulnud selle varahommikuse Tallinna lennuga. Kuna ööbisin lennujaamas, siis ei oska öelda, kui vara peaks kohale jõudma, ent arvesta sellega: varahommikul kell 06.00 - 07.00 väljub Stanstedist meeletu kogus lende igale poole Euroopasse ja rahvast on kindlasti väga palju seal sagimas.

Olen samuti selle hommikuse lennuga tulnud ja ütleksin, et igal korral on Easyjeti letid suhteliselt thjad olnud, ainult ca 2-3 inimest sabas, mis tähendab, et lennule saab ennast kiiresti ära regada. Aga vaata piletilt, mis kellast registreerimine lõpeb. Minu meelest oli see tund enne lendu ehk ca 5:50 ja sellisel juhul sa jõuaksid ju ilusti. Kui õigesti mäletan, siis jõudsin ise samuti ca 5 paiku lennujaama, 2h enne lendu lennujaamas olla on täiesti normaalne.