Varahommikul Easyjet peale..

Stansteadist tuleb lennuk välja Tallina poole varahommikul 6.45.. kui jõuan kell 5 alles lennujaama, kas on oht maha jääda? Tahaks 3.30 bussiga Victoriast tulla, aga see on alles kell 5 lennujaamas. Kas Stanstead on keeruline suur jaam, on see varahommikul rahvast täis.. ?

Või peaks ikka pool tundi varasema bussiga tulema..

On küll suur lennujaam ja kindlasti tuleks varem, vastasel juhul võid vabalt maha jääda. Seal ikka annab joosta.

0
0

olen isegi tulnud selle varahommikuse Tallinna lennuga. Kuna ööbisin lennujaamas, siis ei oska öelda, kui vara peaks kohale jõudma, ent arvesta sellega: varahommikul kell 06.00 - 07.00 väljub Stanstedist meeletu kogus lende igale poole Euroopasse ja rahvast on kindlasti väga palju seal sagimas.

0
0

Olen samuti selle hommikuse lennuga tulnud ja ütleksin, et igal korral on Easyjeti letid suhteliselt thjad olnud, ainult ca 2-3 inimest sabas, mis tähendab, et lennule saab ennast kiiresti ära regada. Aga vaata piletilt, mis kellast registreerimine lõpeb. Minu meelest oli see tund enne lendu ehk ca 5:50 ja sellisel juhul sa jõuaksid ju ilusti. Kui õigesti mäletan, siis jõudsin ise samuti ca 5 paiku lennujaama, 2h enne lendu lennujaamas olla on täiesti normaalne.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased