Victoria I kajutitest, Stockholmi kesklinn

Tere,

Pole varem nimetatud laevaga laevareisil Eesti- Rootsi suunal käinud ja nüüd tuli seoses töökohustustega ootamatu sõit. Võtsin omale praegu broneeringusse Victoria I-s A-premium klassi kajuti ja tahaksingi küsida kõigepealt seoses kajutiga- kas seal on olemas käterätikud, seebid jms? Lähen ilma autota ja võtan kaasa vaid arvuti ja mõned vajalikud riided, seega oluline oleks, et oleks võimalikult vähe tassida nii Tallinnast minnes kui hiljem tagasitulles. Siis leidsin kodulehelt info saunade ja mullivanni kohta- ehk oskab keegi neid kommenteerida? Pääsmed sinna saab ikka laevalt ka osta?

Ja veel Stockholmi kesklinnast- eelnevatest postitustest leidsin, et sinna saab nii metroo kui bussiga. Mul jääb kesklinnas kuskil 2h vaba ega- ehk oskab keegi teadja soovitada, kuhu või millistesse hea valikuga naisteriiete poodidesse eelkõige shoppama oleks mõtet minna? :)
Kas keegi oskab öelda midagi Stockholm Qualiy Outleti kohta? Kunagi ammu Rootsis käies sai seda külastatud, kuid mäletan, et see oli linnast veidi väljas....et kuidas sinna saaks ja kas on üldse mõtet minna?

Tänan ette!

see asub Barkarbys,IKEA kõrval.

Seep, rätikud jms esmavajalik on ka 4-ses ühiskajutis olemas. Rätikuid lausa kaks, ehk siis peaks ka peenamates tubades olema?
Sauna pääsu saad lunastada sauna uksel. Susped ja bikiinid mullivanni jaoks kas omad, või laenutad kohapeal (jäkk).
Kahe tunniga jõuad Outletis ära käia, tingimusel et kohe väravatelt tagasi tuled. "Veidi linnast väljas", võib tähendada, et ca 18km sõit sadamast võttis jõuluhulluse aegu pea 1,5h...
Saab sinna liinibussiga, Kungens Kurva Ikea juurde käib kesklinnast (kuskilt Galleriani juurest?) eraldi tasuta buss, kas ka Barkarby Ikeasse, jään hetkel vastuse võlgu. Ikea koduleht aitab kindlasti.