Vietnam või Hiina(Hainan ja Hong Kong)

Plaan on teha detsembris 3-4 nädalane reis. Eelmine aasta ostsin samaks ajaks lennupiletid Taisse alles oktoobri lõpul ja sain ka normaalse hinnaga, kuid kuna oleks kōige mõistlikum lennupiletid ära osta? Ja samuti sooviks arvamusi Hainani saare kohta, kuna ise avastasin selle koha alles hiljuti ja olen vähe uurinud, siis on äkki kedagi kes on ise käinud? kuidas on ilm detsembris ja kas on vaatamist väärt saar? Hainani külastuse ühildaksime Hong Kongiga. Vietnami minnes oleks plaan lennata Ho Chi Minhi, seejârel Mekongi ja Phu Quoqi. Kuidas on ilm detsembris sealkandis? Eriti seoses vihmaga, kuna eelmine aasta peale jõule saime Tais üle nädala järjest vihma, siis see aasta sooviks seda vältida

Tere,Hainani saarel Sanyas käidud. Tore rannapuhkuse koht. Päevasel ajal on rannad suht tühjad, vaid välismaalased päevitavad. Hiinlased tulevad ujuma siis kui päike on loojunud:) Peab arvestama keeleprobleemiga kui ise juhuslikult mandariini keelt ei valda.Aga siiski meile väga meeldis ja mingil ajal läheme ka tagasi.Ilm peaks detsembris olema ok.Ka Lõuna- Vietnamis on detsembris ilm ok. Eelmine aasta oli ilma suhtes erandlik, et sadas.  

Tänud!kas on veel kedagi kes on külastanud Hainani saart? sai piletid ostetud 412euroga edasi-tagasi 11-31.detsember. Sooviks infot kuidas on seal majutusega? kas pigem internetist ära bookids või saab ka kohapeal organiseerida?