Viimased kommentaarid

Tere!

Teema on küll Portugalist välja lendamine, aga sooviks teada kas keegi tripikatest on hiljuti käinud Portugalis läbipõdemise tōendiga.

Nimelt on plaan minna septembri lõpus (21.09-01.10) Portugali (kas Lufthansa vōi Airbalticuga). Põdesin covidi läbi augusti keskpaigas, tõend on olemas kuid vaktsiini enne 4.kuu möödumist teha ei soovitatata. 

Nii palju kui olen lugenud/uurinud, siis saab ilma testita ka läbipõdemisega. Aga oleks tore kinnituseks kuulda/lugeda, et kellegil ka ōnnestunud ilusti reis nii :)

Tänasest (18.03) on ka Langkawil ja mujal Malaisias lockdown. Väiksemad hotellid, poed, restoranid, turismiatraktsioonid suletakse esialgu kaheks nädalaks. Saime täna hommikul täpselt kolmeks ööks majutuse, 18-21.03. Hotell ise sulgub samuti 21.03. Poodides samuti juba pikad järjekorrad..

Jäime siiski saarele ja ostsime piletid 21.03 Langkawi-Kuala Lumpur-Istanbul-Tallinn. Loodame, et õnnestub :)

Sain täna bookingus majutuasutustmelt sellise kirja:

Homme hommikul lahkume laevaga Koh Lipe poole ning sealt suundume Phuketisse, kuna Lotiga pileteid ümber muuta ei saanud ning siit on ära lendamine oluliselt raskem, siis otsustasime Phuketisse minna. Kas on siinkandis veel kedagi kes pole veel Eesti saanud lennata?

Kas on keegi kes veel siin ja mis edasised plaanid on? Kas keegi on piletid ümber ka muutnud?

Lisaks teatas LOT lennuliinide sulgemisest alles täna, 6 tundi enne 15ndat kuupäeva.. alles üleeile(neljapäeval) tuli nende poolt meil kus reklaamisid odavaid lennupileteid..

Tänud!kas on veel kedagi kes on külastanud Hainani saart? sai piletid ostetud 412euroga edasi-tagasi 11-31.detsember. Sooviks infot kuidas on seal majutusega? kas pigem internetist ära bookids või saab ka kohapeal organiseerida?