trip-krainetrip-ukraine-dark
Viisa eest tasumine

Kas keegi oskab õelda, miks makstakse viisa eest enne vastuse teadmist, kas üldse saad viisa, pärast ei maksa ju mulle keegi negatiivse vastuse puhul raha tagasi?

See, kas sa saad positiivse või negatiivse vastuse ei olene ju töö hulgast mida Austraalia immigratsiooniamet teeb. Mis sa arvad, et nende töö ei ole väärt tasustamist? Või arvad, et positiivse vastuse eest tehakse rohkem tööd ja kui saad negatiivse vastuse, siis lihtsalt sattus paha päev olema ning tööline lihtsalt vajutas random valikuga nupule "Denied"?

Ma maksan viisa eest mitte nende tehtava töö eest ju! Ja kui ma viisat ei saa, siis ei peaks ma ka maksma, see on loogilisem.

Lõppude lõpuks ei saa me sinna midagi parata, seega ei ole mõtet enda pead sellega vaevata. :)

No kui minna tahad, siis maksad nii ehk naa viisa eest ette. Ja kui neil on Sulle põhjust mitte viisat anda, siis on raha kadunud, eks see nii ongi. Ja kui Sul ei ole millegi pärast muretseda, siis ei näe põhjust miks ei peaks maksma. Tööd teevad nad nii ehk naa Sinu ankeediga ja kui oled vastanud mõningad küsimused neile mittesobivalt, võivad nad paluda täpsustusi, samas kui kõik on korrektselt vastatud ja kopsupilt korras, siis nad ikka tavaliselt annavad.

Viisa kleeps, mis passi pannakse ei maksa midagi, maksab viisa menetlemine, st. töö dokumentidega.