Villa rent Tais

Tere.

Plaan 2.korda Taisse minna 2010. jaanuari lõpus (eelmine kord Bangkok-Krabi-Phi-Phi jne). Seltskonnas 12 inimest ja plaan rentida suurem villa koos bassude ja mölludega. Et siis seekord lihtsalt puhkaks :)
On keegi niimoodi käinud ja oskab mingit konkreetsemat kohta või isegi villat soovitada? Siin on neid terve rida: http://www.thailand-villas.com/vacation-homes-last-minute-deals.html
Küsimus pigem selles, et KUHU neid vaadata. Soov on mõndedel päevadel paadiga väikesaartel käia ja mõned päevad rolleriga ringi kimada. Läheduses võiks natuke melu ka olla, et kuskil keskuses peol käia nt. Hind võiks ikka per naase kindlalt alla 500 eek jääda.

Suudan ka ise kindlasti sobiva leida aga mõtlesin,et ehk on kellelgi väga hea kogemus seljataga, mida ka soovitada julgeb.

Tänud vastuse eest juba ette ja taha.

Terv,
Janno

Kui plaan Phuketisse tulla, siis meil siin mitmeid villasid rendiks pakkuda.
Saada e-mail info(ät)alviine.com

Phuketisse hea meelega enam ei tuleks. Olime seal eelmnine kord vist 4 päeva ja sõitsime ümberkaudu kõik kohad läbi. Ei jätnud kuidagi sügavat muljet. Aga tänud pakkumast!

Vaata phukest.com äkki muudab see arvamust Phuketist :)

4 päevaga sõitsite Phuketi läbi? Pidi see vast ikka rally olema. Selle lühikese ajaga nüüd küll terve Phuketiga tutvuda ei jõuaks:)

Ja tervitused üleaedsele sõbrale Adamsile Suure Budha juurest :)