Villapuhkus Itaalias

Head trippijad

kas oskate (omast kogemusest) soovitada Itaaliasse basseiniga villat (6-8 inimesele), mis oleks soovitatavalt rannikul või hoopis kõige populaarsemas villapuhkuse piirkonnas - Toscana maakonnas? Millega peaks villapuhkusel kindlasti arvestama (priske ettemaks, võimalik tagatisraha mitte tagasi saamine, min rendiperioodi pikkus või muud itaallaste iseärasused)?

Plaan minna sõpruskonnaga suve lõpus/varasügisel 10 päevaks Itaalia toitu ja loodust nautima. Villarendi eelarve on ikka tavaline: mida soodsam, seda parem (u 2000 EUR), sest kindlasti on soovime ka autod rentida ja ringi sõita.

Lisa ka link, sest tõesti ei oska kuskilt usaldusväärset allikat leida.

Mina maja üürimiseks olen kasutanud tavaliselt lehekülgi:

  • www.homeaway.it
  • www.homelidays.it
  • www.mediavacanze.com

Ja tripadvisor ka, muidugi, aga seda rohkem tausta uurimiseks.

Üldiselt renditakse nädala kaupa, aga kui piisavalt ette küsida, siis saab kindlasti ka kümneks päevaks üürida. On mõned, kes ei taha üürida alla kolme päeva. Ettemaksu tahetakse praktiliselt alati, aga millises summas, see varieerub tugevalt. Tavaliselt vähemalt kolmandik summast, aga samas, ma olen ka terve summa mõnikord ette maksnud. Kindlasti soovitan eelistada neid kohti, kes aktsepteerivad krediitkaarti (protestida lihtsam, kui probleem on), aga igal juhul vaadake, et te lepingu saate.

Kindlasti vaadake üle, kas hinnas on "pärast koristamine" ja "turismimaks". Viimane ei ole tavaliselt hinna sees, see oleneb comune'st ja väljaüüritava tüübist, üle €5/inimene/öö see ei ole, majade puhul pigem €1-2.

Tänan põhjaliku vastuse eest. Ehk on keegi veel käinud ja teab muljeid/infot jagada.

Kõik, mis Oudekki kirjutanud on, on täiesti pädev.
Võta aga lehed ette, pane otsingukriteeriumid paika ning ega sul liiga palju valikuvõimalusi lõpuks ei jää.
Muide, Tripadvisorist broneerimisel toimub maksmine läbi Paypal'i, lihtne , mugav ja töökindel. Olin sunnitud kevadel oma majutuse tühistama ning sain broneerimistasu kiiresti tagasi (st selle osa, mida oli õigus saada)