trip-krainetrip-ukraine-dark
Viru Reiside fännidele

Küsimus teile järgmine: kas Teile reisi eest tasumiseks arveid ka esitati ja nt kirjalik (e-postile) broneeringukinnitus? Ei ole ise küll mingist riigiametist, kuid olen segaduses, sest mul ei õnnestu neilt saada kirjalikku broneeringikinnitust (suulise nö sain küll tõesti, aga vaidluste korral see suuline ju ei maksa miskit) pärast seda kui olen ilma arveta tasunud ettemaksu ning ees on ootamas põhiosa tasumine. Mida teha? Saan aru küll, et reiside hind on neil tõesti odav, kuid ma ei eeldanud, et sellega kaasneb automaatselt igasuguse tavapärase dokumentatsiooni puudumine.

Mingit kinnitust pole saanud. Olen telefoni teel koha bussis kinni pannud ja raha üle kandnud. Enne reisi käinud kogunemisel ja ette ka helistanud. Kõik. Minu reisid pole ka ära jäänud. Korra siiski helistati, sest oli bussi vahetatud. Sain siis ise taas koha valida. Teised korraldajad on teatanud ise, kui reis ära jääb.

Ma lään see kuu nüüd vru reisidega london. pariisi reisile, nuh see tegelt esimene välismaa reis mul ja tahaksin teada mida ma peaksin kaasa võtma??kes on seal varem käinud äkki oskab öelda xD sest mul pole aimugi, see reis toimub 11 päeva

Ma lään see kuu nüüd vru reisidega london. pariisi reisile, nuh see tegelt esimene välismaa reis mul ja tahaksin teada mida ma peaksin kaasa võtma??kes on seal varem käinud äkki oskab öelda xD sest mul pole aimugi, see reis toimub 11 päeva

Olen sel reisil käinud, mingit muret polnud. Ka juhtus seltskond mõnus olema, keegi ei vigisenud. Naisi 2/3 või isegi rohkem, kesk- ja vanemaealised, lällamist polnud. Ööbisime F1-s, Poolas oli vaid uuendatud lihtne hotell (Bialystokis). Saad ka kohapeal valida, kuhu minna ja mida teha. Londonis oli õhtuks kellaaeg ja koht koku lepitud, Thamesi vasakul kaldal, ära ei eksi. Mida ei soovita, see on laevasõit Thamesil. Kallis ja ei midagi erilist, sama näed paremini pärast sama kallast jalutades. Küll aga vali Paris' laevasõit. Meil oli see õhtul, kena tuledes sõita, keegi ei kahetsenud. Raha võta kaasa pool reisi maksumusest, siis saad maitsevahelduseks midagi ka teel osta. Peatutakse mitme ostukeskuse juures, tunnike lubab ka kohapeal süüa. Meil vedas ka ilmaga, selge kogu aeg, isegi uduses Londonis. Londoni F1 oli meil linnast tunnijagu väljas, Thamesi vasakul kaldal allavoolu. Seal on vaid väike küla mõne kauplusega. Suurbritannias on üldse kallis, pole mõtet osta. Toit varu pigem enne mandrilt. Paris pakub rohkem ostuvõimalusi. Muidu jäime F1 hilja, ega kuskile olnudki soovi enam minna. Kaasa võta võimalikult vähe, see sõit on lihtne ja midagi erilist ees ei oota. Sõit kestis meil pisut üle 3 päeva, teine tagasi, muu aeg erinevates kohtades. Enne soovitan kindlasti kaardi abil linnadega tutvuda, kuhu tahaks ja palju maksab. Näiteks vahakujud Londonis olid siis 17 naela. Teised hinnad talutavad. Ka mõtle, kas käid reisiseltskonnaga kaasas või irdud mõnes kohas.

Olen käinud Viru Reisidega kolm korda reisil (Pariis, Londonis, Amsterdamis, Brüsselis jne), olen väga rahule jäänud - kõik toimib nii nagu peab! Kiitus hr Männikule! *Samas vajan ka infot reisi - "Hispaania puhkuse" kohta: riigid, linnad ja peatused ning hotellid, mida teel läbite? Muu säärane, näiteks võib-olla on kellelgi säilinud reisikiri või reisipäevik? Veel olen reisinud Tensi reisidega, La Stradaga, Gondvanaga, Embach Tours, Tiit reisid, TopTours, Scandinavian Tours, Cassandra (GoTravel) jne - kokkuvõttes kiidan neid kõiki - kõik on hästi õnnestunud! Minu pagasis on ainult positiivsed mäletused!

kaimik3@hot.ee