Viru Reisidega Pariisi.

TERE! Kas kellelgi on muljeid jagada Pariisi reisist läbi Poola Ja saksamaa. Kuidas rahule jäite? Meil hirmus soov kuhugi minna, aga Kuupäevad sellisel ajal aug, et ega miskit eriti valida pole. Hispaania 12p jäi kahjuks ära:((( Nüüd ei tea kohe mida otsustada...

Käisin eelmisel aastal ViruReisidega Pariisis ja mina rahule ei jäänud. Esiteks kuus päeva üheksast istud bussis ja kolm päeva, mis on Prantsusmaal jooksete päevad läbi ringi.
Majutus oli Pariisist väljaspool, see tähendab et kogu öine elu jäi nägemata. Prantslased tulevad tänavatele ja kogu meelelahutus on öösel. Majutuskohta sõitsime iga öö üle tunni aja Pariisist, see asus kuskil mustade rajoonis, kus oli ohtlik liikuda!?!? Kuigi jah, majutuskohta jõudsime me tavaliselt öösel ja nii väsinuna, et midagi muud ei jaksakski teha.
Eiffelis käies tekkis meil segadus, need kes soovisid saada kolmandale platvormile pidid esialgse lubaduse täitmata jätmise tõttu ise tunde järjekorras seisma.
Giidi kohta ka ühtegi head sõna ei oska öelda. Oskab ainult inglise keelt?!?!!Mitte sõnagi prantsuse keelt, lausa kohutav ju......Ühesõnaga reis ei olnud absoluutselt organiseeritud ja liiga palju vaba aega oli, mida ei oskanud kuidagi sisustada, sest ümbruskond ei ole tuttav.

Miks te ei lenda Pariisi? Milleks istuda päevi kuskil suvalistel kiirteedel? Mingit suurt rahalist vahet küll ei ole.

on ikka küll vahe... hinnavahe!

no kuulge estonian airiga augustis näiteks sain kampaania ajal pileti 2,5 tuh edasi.tagasi. Ja hotelli saab ka suht norm.ca 45-50 eur öö eest. Miks jõlkuda giidi sabas , vähemalt pariisis küll mitte !

oky, aga mulle näit meeldibki giidi sabas sörkida! Ja pealegi meeldib mulle ka bussiga reisida:)

Käisime just hiljuti ,jäime igati rahule kuigi soovitaks paremat giidi,ja buss kah oli katki....nii et?mõtle ise????
mina teist korda ei lähe Viru reisidega ,eelistaks nüüd Tensi Või Germalo.

aga Viru reisid suht viletsad,giidi poolest....korraldus O.sest giid vastas meile ,ma pole teie lapsehoidja,nii et .....pole midagi teha ,peame ise hakkama saama.....
reiss toimis juunis.....

Giidist ja bussi olukorrast oleneb muidugi palju. Olen käinud Virukatega Itaalias - kõik oli super, isegi buss:) Jäime tookord reisiga igati väga rahule, seepärast mõtlesingi ikka virukatele.

Viru Reisidega Pariisis 2004 aastal. Mina jäin reisiga igati rahule. Ei olnud giidil midagi viga ja käisime-nägime ikka väga palju. Oli ka vaba aega, et ise linnas käia. Igatahes leian, et reisi hind oli oluliselt väiksem positiivsusest, mida reisilt sain.

Pakkuda 2 kohta Prantsusmaa ringreisile 22.08 (10 päeva) laev/buss Hind 5700.-
Kahjuks ise ei saa sõita. Info tel. 56659782

selleks, et reisist rahulolu saada, tutvuge enne otsuse tegemist reisi programmiga. Oli ju märgitud, millised päevad kuluvad sõidule. Buss pole lennuk, et mõni tund... ja hopsti, kohal!
See on küll uudis, et vaba aega oli palju! Tavaliselt kurdetakse vastupidist.Et linnas, mis on nii loogiliselt rajatud, ei oska aega sisustada, on ka veidi imelik.
Ise käisin möödunud aastal nendega. Muus osas jäin rahule, bussijuhtide orienteerumisoskus linnas jättis soovida.

See reis Pariisi Viru reisidega jäi unelmatest küll üpris kaugele. Väga palju sõltub giidist, aga meie reisile sattus giid kes tegi reisi iseseisvalt esimet korda, siis võite ette kujutada seda kaost, mis pidevalt oli. Kõigele lisaks tuli bussi mitmeid kordi parandada (TAISTO REISID),konditsioneer jäigi reisi lõpuni rivist välja, probleemid käigukastiga ja esiratta õhkpadi lasi õhku läbi nii, et vahepeal oli tunne, et istud kusagil mujal kui mugavustega bussis. Üllatuste tipuks jõi üks bussijuhtidest ennast täis(tal olevat vaba päev)peatustes oli giidil ja teisel bussijuhil tegemist, et teda bussi tagasi vedada.
Pidevad ekslemised Pariisis ringisõidul ja ka ööbimiskohta sõit(1 tunni sõidukaugus linnast) kulges kaine bussijuhiga, kes linna eriti ei tundnud 4 tunni pikkuseks. Läbisime kogu reisiseltskonnaga edukalt Viru reiside poolt pakutavad ellujäämiskatsed!

Käisin sellel reisil ja ütlen, et jäin rahule. Buss oli korras, natuke käikude vahetamisega oli probleeme.. aga bussijuhid olid suurepärased ja hirmtoredad! Giidist polnud suurt tolku, aga ta oli vähemalt sõbralik ja viisakas. Bussireiside eripära on lihtsalt see, et pikalt bussis olemist vaheldub kiirete vaatamisväärsuste külastamisega. Muidugi oleks tahtnud mõnda asja kauem nautida (nt Louvres kauem olla) ja öömaja oli tõesti Sarcellis, tunni aja tee kaugusel kesklinnas... seega ööelu toimus meil hotellis. Järgmisel korral lähen ise, omal käel, aga see bussireis andis ikkagi ülevaate ja viriseda pole millegi üle. Maitsed on ju nii erinevad: kes tahab lennukiga kaheks nädalaks palmi alla peesitama ja kes tahab bussiga ringi seigelda.

ja kuidas on reisisellide kommentaarid 2010 ja 2011a toimunud reiside kohta?
Muljed on teretulnud:) Kuidas on viimaste aegade majutused, millega peaks arvestama Pariisis...jne?

(Loomulikult olen VR paadunud fänn:)