Visa electron/Maestro ja Visa Classic/MasterCard Londonis

Tere,

Plaan külastada Londonit, oleksin tänulik, kui keegi jagaks oma teadmisi selles vallas, et milliseid kaarte võtavad vastu Londoni kauplused. Kas deebetkaardiga maksmine on OK, sellisel juhul kas tehakse vahet Visa electroni või maestro kaardi puhul. Ja kuidas on lood krediitkaardi puhul, kas MasterCard, Visa Classic on ühtemoodi aktsepteeritavad? Tänud vastajale!

siis ei ole kunagi probleeme olnud VISA krediidikaga, umbes samaväärne on EuroMaster , electroniga saad maksta üldjuhul alati, kui muid kaarte vastuvõetakse, kuid soovitaks kleepse jälgida poeustel. Küll aga on probleeme olnud Amex kaartidega, küll ühes kohas saab ja teises ei saa. Väiksemates poodides võib esineda sideprobleeme, vanasti kasutati sel puhul "kelkusi". Aga noh sulli võiks ka taskus natuke olla.

Kaardil peaks olema kiip (mõned Eestis väljastatud pangakaardid olid kiibita, nendega oli probleemi, mõnes kohas sai maksta, teises kohas mitte, sest kaart tuli läbi tõmmata). Samas ei saa öelda, et 100% igal pool saaks ilmtingimata Eesti pankades väljastatud kaardiga tasuda (kuid need on pigem erandjuhtumid).