Visu lõpumüük

Hiljuti teatavasti arvas kod. Joakim Helenius, et Visu peaks oma spordikaupade divisjoni kinni panema. Sestap on Pärnus, Visu tehase kaupluses käimas põnev lõpumüük. Praktiliselt kogu Visu toodang on müügis 2-3x alla letihinna. Sh. nt. Visu tipp - Pro Race http://www.visu.ee/visu.aspx/1/menu/163/products/product/497 , mis muidu on letil (sõltuvalt hooaja algusest või lõpust) 2900-2400-ga, on müügis 1100-ga. Magnum http://www.visu.ee/visu.aspx/1/menu/163/products/product/506 700-ga jne, kuni alla välja. Lastesuusad jne. Lisaks ka matkaks Avalanche ja Cruisereid. Isegi kirjaga "Suurtükiväegrupp" metsasuusad olid väljas. Kahjuks keppe ja saapaid erilist valikut ei ole. Sidemeid pole üldse. Määrdeid aga küll. Kes kangemast trekkimisest ja alpinismist huvitet, siis korralikke Exeli teleskoop-matkakeppe (treitud puust käepidemega, mitte harjumuspärane suusakepi käepide u. seda tüüpi http://www.trekpoles.com/leki-sierra-as.htm - ei õnnestunud täpset Exeli vastet leida) oli ka terve ports (neid ei oska ilmselt tavatarbija hinnata), mälu järgi u. 60 kr / tk, seega ka ülisoodne.

Ehk oli kasuks :)

Ahjaa - mingi valik Roces rulluiske oli ka, aga neisse väga ei süvenenud.

ja ka Visu poodi kavatseb minna, siis oleks väga tore, kui sealt keegi ülal nimetet matkakeppe saaks paari Tallinna või Tartu tuua.

Helistasin ja tänase seisuga on nimetatud pood juba kinni, allesjäänud kaupa võib veel saada septembri teisel poolel Talinnaast Herne tänava laost.

kui allahindlus algas oli seal lademetes suusasaapaid ja klambreid. mäesuusavarustus läks nagu soe sai. olid hinnad ju siiski kuni 8 korda odavamad. kahju teist kes ilma jäid.

Kas oskab keegi juhatada, millisel aadressil see ladu Herne tänaval on?

Käisin Herne 28 - seal tennisekeskus ja mingi kummiparandus, kus keegi midagi ei tea? KUs täpsemalt?

Kui natukene teemasse süveneda, siis saab teada, et nimetatud ladu on juba ammu kinni.

Sorry :( Olin ise see kes teemasse ei süvenenud - Herne tn ladu võiks nagu ikkagi alles olla.