Võimalikult odavalt Milaanost Lõuna-Saksamaale, Freiburgi.

Paluks teadjamatelt infot, kuidas saada juuli alguses võimalikult soodsalt Milaanost Freiburgi. Olen uurinud eurolinesi kodulehti aga eriliselt targemaks pole saanud - ei oska seal täpselt hindu ja marsruute välja lugeda. Variant on ka rongiga minna aga see osutub vist kallimaks. Ja üks variant on muidugi ka häälega proovida. Kõlab mõistlikult? Palun nõu:)

Leidsin just hetk tagasi variandi sõita rongiga ja arvatavasti saaks pileti kuskil 40 euroga kätte kui paar kuud varem ära osta. DB Bahn on asja nimi... Aga ootan endiselt igasuguseid muid variante ka - kõik inff on teretulnud!

0
0

Ise hääletasin sõbraga Freiburgist Milaaanosse. Sõitsime läbi Baseli ja Luzerni. Saksas ja Shveitsis pole hääletamisega mingit muret. Itaalias vähe kehvem :=) Milaanost on üldse jube raske minema saada. Soovitan sul rongiga sõita Como-sse ja seal häälega edasi minna. Ja ära narkot kaasa võta, sest Shveitsi piirivalve ei maga :)

0
0

39 EUR soodsaim hind, millega õnnestub DB-ga kohale jõuda. Ära kahtle. Freiburg provintsilinn lisaks. Samas võib saada 39 EUR-ga Põhja-Saksamaale välja.

0
0

Mul oli just plaanis kõvasti kivi kaasa vedada, et vähemalt mingigi lohutus oleks, kui asi nutuseks kisub. Aga see Como variant kõlab päris hästi! Aitäh:) Ja tegelt pole sihtpunkt päris Freiburg vaid hoopis Tübingen aga nende kahe linna vaheline ühendus pole mingi probleem, ma usun.. Tänud veelkord:)

0
0

Hmm, kivinõiast hääletaja, päris huvitav...

0
0

ei ole ju, kui Shveitsi piirivalve ei maga:P

0
0

Tegelikult ikka magab küll. Meilt ei küsitud isegi passi, rääkimata mingitest kottide läbiotsimisest. Nii sinna kui tagasi. Aga mitte Milaanost Freiburgi vaid Zürichist Frankfurti (kuigi seal mingit vahet pole).

0
0

Väike vahe siiski on. Oma kogemused juhtusid Shveitsi -Itaalia piiri peal, kus nii umbes iga kümnes auto läks kontrolli. Ja nagu alati oskasime me ennast hääletada autosse, kus oli vähe rohelist istme vahele peidetud. Ei kõik oli suht koom hetkeni, kuni kummikinnas kätte tõmmati :S

0
0

Hahaha, Mell1942, ma hakkan iga sellise uudise peale Shveitsi järjest rohkem armastama ;)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased