Võistlus-Euroopa riigid

Tere. Juba ammu olen tahtnud teha midagi võistluse moodi, seoses reisimisega. Tekkis selline mõte, et sõidaks läbi võimalikult palju Euroopa riike. Välja võiks jätta riigid, kuhu on viisat vaja, saareriigid ja skandinaaviamaad. Tõestus riigist käigust oleks näiteks kas pildistamine pealinna sildi või linnavalitsuse ees, või misiganes. Kas siin oleks huvilisi. Võiks teemat edasi arendada. Meid oleks praegu 2 autot.

Tehke parem soenduseks kõik Eesti linnad, näiteks 24 tunniga. Tõestuseks pilt igast linna sildist. On täiesti teostatav.

Seda võib ka soojenduseks teha, aga arvan, et 24h jääb väheseks. Kuna siis läheks arutuks kihutamiseks. Võiks olla siis näiteks reede õhtul start, pühapäeval finis.

Sain kilometraasikis Tallinn-kõik Eesti linnad-Tallinn 1787km. Kui Saared välja jätta siis oleks 1567km. Võibolla saab lühemalt ka, aga mina sain slle kõige lühema.

Mitte ma ei suuda välja mõelda millisesse Euroopa riiki minekuks on Eesti kodanikul viisat vaja.

Valgevene ja Venemaa näiteks.

Kolm aastat tagasi sõbraga alustasime kell 00.00 ja lõpetasime kell 23.50 samas linnas. Selle 23 tunni ja 50 minutiga läbisime kõik Eesti linnad k.a. Kuressaare ja Kärdla. Kokku tuli kuskil 1675 km. Kihutamist oli tõesti korralikult. Kogu distantsi peale tuli keskmine üle 80 km/h. Aga kõik on teostatav, otsustavaks saab Sõru-Triigi praam, õigemini aeg, mis kell ta väljub.

Keskmine kiirus 80 km/h? Palun eos selline mõte - "Eestile ring peale 24h-ga" - ära unustada! Säästkem kaasliiklejate ja endi elusid.

Seda ma ju rääkisingi, et 24h läheb liiga kiireks, sõit peaks toimuma ikkagi märkide ja teeolude järgi. Keegi pole veel kuhugi kihutama hakanud. Lihtsalt plaan veel. Rasmus rääkis sellest, mis nemad on teinud. Aga kas Eesti ringile oleks siin huvilisi?