trip-krainetrip-ukraine-dark
Walt Disney World teemapark

Teadaolevalt koosneb WDW viiest teemapargist ja kahest veepargist. Ehk siis :

 • Magic Kingdom® Park
 • Epcot®
 • Disney's MGM Studios™
 • Disney's Animal Kingdom® Park
 • Blizzard Beach (veepark)
 • Diney´s Typhoon Lagoon
 1. Kodulehelt ei saa aru, et kas terve DisneyWorldi (kõigi kuue pargi) pilet maksab ühele täiskasvanule 75$ ja lapsele 63$ või iga teemapargi pilet eraldi maksab vastavalt 75$ ja 63$ ?
 2. Mitu teemaparki reaalselt jõuab ka ühe täispäevaga ära külastada või tuleb arvestada iga teemapargi kohta üks päev ? Missugused teemapargid jõuaks "kiirustades" ühe päevaga ära vaadata ?
 3. Kui eelloetletud teemapargid järjestada paremuse järgi, siis kuidas näeks nende TOP (paremusjärjestus)välja ?

Kui sa motled DisneyWorldi Orlandos, siis need on uhe paeva hinnad uhes pargis. Kuna pargid on suured, siis kulub uhes pargis terve paev. Paeva jooksul mitut parki pole motet kulastada, sest siis sa lihtsalt jooksed varavast sisse ning valja ja pooli asju ei nae. Minu lemmikud on Magic Kingdom (see on eriti tore lastele) ning Epcot. Animal Kingdom on ka ok. MGM Studios pole kainud. Kull aga olen kainud Universal Studios (see pole Disney oma) ja see oli taielik raharaiskamine, sest see osutus vaga jamaks vargiks. Veeparkidest ei tea midagi. Seaworld (see pole samuti Disney oma) on tore. Seal on nii, et kui ostad pileti uheks paevaks, siis saad 7 paeva jooksul sinna tasuta veel korra tagasi minna. Minu paremusjarjestus Disneys oleks:

 1. Magic Kingdom (parim, kui on kaasas lapsed)
 2. Epcot (parim taiskasvanutele)
 3. Animal Kingdom