Washington - New York

Oskate soovitada, kuidas oleks mõtekam teha, kas WAS-NY-WAS bussiga või siselennuga. Plaan on sõita WAS kõigepealt nii nädal olla ja siis NY külastus ja tagasi nädalaks WASi. Ja kust neid USA siselende ja busse üldse otsida?

Need nn. "Hiinalinna" bussid on tõesti kõige odavam variant. Mugavam, aga tunduvalt kallim on sõita rongiga (www.amtrak.com). Arvestades seda, et lennujaama minek võtab aega ja tuleb varem kohal olla, siis ma ei usu, et lendamine aega kokku hoiaks.

kas kellegil on kogemusi selle bussiga? Väga hea link:) Aitäh! Tekkis mõte, et miks mitte NY-st tagasi WASi poole sõites ka vahepeatus Philadelphias teha...nii paariks päevaks:)

Rongiga ikka, pilet nt oli 2006 suvel mingi 70 taala. 3 tunnikest mõnusat kiiret sõitu ja oledki kohal. Rongijaamad on nii NY-s kui Washingtonis ilusti keset linna, kui kuskile kaugemale sõita tahad, siis hüppad metroo peale (rongijaamaga samas majas praktiliselt).

mina sõitsin Hiinalinna bussiga Washingtonist NYC'i. Edasi-tagasi pilet oli septembris kusagil 35 taala. DCst väljus buss vist 3.30 hommikul ja kella 8ks oli NYC's.