Vaata kõiki Musta Reede pakkumisi SIIT
Wizzair krediit aegunud

Tere, mul oli Wizzairis krediiti päris mitusada eurot koroonaaegsetest tühistamistest, kuid nüüd broneerima hakates on see kadunud. Kasutaja alt näen, et on aegunud september 2022. Kunagisest ajast mäletasin, et see krediit oli aegumatu. Kas keegi on kursis, kuidas seda tagasi saaks?

Vaevalt, et tagasi saab. Wizzair otsustas selle ära muuta mõni aeg tagasi kuna liiga palju krediiti oli raamatupidamises üleval ja nende pangale see enam ei meeldinud. Ega sellest suurt teavituskampaaniat ka loomulikult ei tehtud.

0
0

Sain ka ise just nimelt koroonareeglite tõttu tühistatud lennu eest septembris 2020 Wizz Airi krediiti ning mulle anti selgesõnaliselt teada, et see kehtib kaks aastat. Arvesta ka võimalusega, et võib-olla sa eksid ja tagasi ei saa juba puhtalt sellepärast. Ehk on sul alles toona tagastamisega seotud e-kirjad ja saad selguse majja?

0
0

On ikka alles, aga kes neid siis luges:) Varasemalt oli ju krediit aegumatu, muidu ei valikski ju, iga kord ei loe ju tingimusi läbi ka, et äkki miskit muutunud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased