www.hostelsclub.com, www.eurohosteltraveler.com - kogemusi?

On kellelgi kogemusi broneerides majutust läbi www.hostelslub.com või www.eurohosteltraveler.com ? Kohati pakuvad mõlemad broneerimiskeskkonnad odavamat hinda kui paljud teised. Samuti näitavad mõnes konkreetses hostelis kindlal ajaperioodil tubade olemasolu samas kui teiste veebilehtede järgi ei tohiks neid olla. Kas on keegi broneerinud läbi nende ja julgeb neid soovitada? Millegipärast tundub natukene kahtlane, eriti hostelsClub.com. Ette tänades, Villu

Olen ise kasutanud www.hostelworld.com ja seda võin küll julgelt soovitada.

Ja soovitaks ka www.hospitalityclub.org :)

Hospitalityclub.org on tore asi, aga sealtkaudu võib sattuda ka erakordselt ebameeldivate tüüpide otsa. Kahjuks ei toimi nende enesekontrollisüsteem nii hästi nagu nad seda reklaamivad. Tõsi on ka see, et kui oled seal alles värske tulija ja sul puuduvad kasutajate kommentaarid, siis ei võta enamik majutuse pakkujaid üldse vaevaks su kirjadele vastata. Samas tean mitmeid rändureid, kellel on HC-ga väga vedanud ja kes on sealtkaudu uusi toredaid tutvusi sõlminud.

Jah, aga enne minekut on nt võimalus kohtuda teiste Eesti HC liikmetega ja kommentaare nii koguda, või anda võimalus endale külla tulla. Mul on küll kahel öömaja otsimisel vedanud ja minu 6-7 külalist on kõik toredad olnud, seepärast soovitan. Ettevaatlik peab muidugi olema ja tausta uurima, kui võimalik. Ja muidugi, et kõik HC liikmed palju reisivad, siis alati ei saa nad kirju kätte ja vastavad hiljem, seega peab mitu kirja kindlasti saatma, või panema foorumisse teate.

www.hostelbookers.com tundus veel etem, kui hostelworld, tegime oma bronnid Horvaatiasse selle kaudu.